Miesten edustusjoukkue pelaa valtakunnallista 1B – divisioonaa pelikaudella 2023 – 2024.
Valmentaja
Aubrey Conerly
Joukkueenjohtaja
Kimmo Pettinen
045 2266424
pettinenkimmo@gmail.com
Niilo Tammi
#33 Takamies
Ibrahim Alsalama
#00 Laitahyökkääjä
Elias Reponen
#30 Takamies
Henri Pitkänen
#23 Laitahyökkääjä
Elias Hagman
#13 sentteri
Eemeli Salmi
#20 sentteri
Aleksi Vanhainen
#4 Laitahyökkääjä
Johan Immonen
#11 laitahyökkääjä
Saku Pettinen
#22 Sentteri
Andrey Ivanov
#10 Laitahyökkääjä
Roope Riikonen
#45 Sentteri
Patrik En
#53 Laitahyökkääjä
Ville Nieminen
Yonis Daud
#1 takamies
Mukhtar Ali
#21 Laitahyökkääjä
Aubrey Conerly
Päävalmentaja, #7 takamies
Panu Riikonen
Manageri
Kimmo Pettinen
Team Manager
Niilo Tammi
#33 Takamies
kasvattajaseura: FoKoPo
Puhelin
2002 / 185 cm
Ibrahim Alsalama
#00 Laitahyökkääjä
kasvattajaseura: Kouvot
Puhelin
2005 / 195 cm
Elias Reponen
#30 Takamies
Aubrey ConerlyElias is a hard worker with a really strong backround in Namika. Elias has also received really good coaching the past few years (Mikko Tupamäki, Toni Nyman) and is expected to provide shooting and playmaking at the guard position this season.
Syntymävuosi/Pituus
2004 / 183 cm
Henri Pitkänen
#23 Laitahyökkääjä
Syntymävuosi/Pituus
2006 / 190 cm
Elias Hagman
#13 sentteri
Puhelin
2007 / 200 cm
Eemeli Salmi
#20 sentteri
kasvattajaseura: Karhulan Veikot
Syntymävuosi/Pituus
2004 / 200 cm
Aleksi Vanhainen
#4 Laitahyökkääjä
Syntymävuosi/Pituus
2005 / 193 cm
WWW-sivusto
https://www.lahitapiola.fi/henkiloJohan Immonen
#11 laitahyökkääjä
Kouvojen kasvatti
Matkassa mukana: twoday
Matkassa mukana: twoday
Puhelin
1999 / 189 cm
WWW-sivusto
https://m-filter.fi/Saku Pettinen
#22 Sentteri
Aubrey ConerlyStanding at over 2 meters, Saku also grabbed close to 10 rebounds with U17 last season while also blocking 2 shots per game. This year is a stepping stone for Saku! ”
Syntymävuosi/Pituus
2004 / 200 cm
Andrey Ivanov
#10 Laitahyökkääjä
Syntymävuosi/Pituus
2005 / 185 cm
Roope Riikonen
#45 Sentteri
#45 sentteriMukana menossa:
Puhelin
2002 / 192 cm
Patrik En
#53 Laitahyökkääjä
Syntymävuosi/Pituus
2004 / 194 cm
Ville Nieminen
Yonis Daud
#1 takamies
kasvattajaseura: Malmi-Superkoris
Matkassa mukana: M-Filter
Matkassa mukana: M-Filter
Syntymävuosi/Pituus
2000 / 188 cm
Mukhtar Ali
#21 Laitahyökkääjä
Syntymävuosi/Pituus
2002 / 194 cm
Aubrey Conerly
Päävalmentaja, #7 takamies
Jacksonville (USA) kasvatti
Matkassa mukana: Lappeenrannan Energia
- päävalmentaja
- aubreyconerly@gmail.com
Matkassa mukana: Lappeenrannan Energia
sähköposti
aubreyconerly@gmail.comSyntymävuosi/Pituus
1983 / 183 cm
Panu Riikonen
Manageri
- Manageri
- töissä Uniq Air
- LTKK:n eli nykyisen LUTin kasvatti
Taidot
ikä 50+
100%
kirurgiset taidot
20%
tu(u)raaja
49%
5 peliä, kiikaritehot sopimus ja lopettaminen
100%
sähköposti
panu.riikonen@uniqair.fiPuhelin
040 563 8520
Syntymävuosi/Pituus
Joskus Hyvinkäällä / sopivan pitkä
WWW-sivusto
https://www.uniqair.fiKimmo Pettinen
Team Manager
- Edustusjoukkue
- pettinenkimmo@gmail.com
- puh. 045 2266424
sähköposti
pettinenkimmo@gmail.comPuhelin
045 2266424
Syntymävuosi/Pituus
Syntynyt kauan sitten / sopivan pitkä
Ottelut pelikaudella 2023 – 2024
Kierros | Pv | Pvm | Klo | Koti | - | Vieras | Paikka | TV |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Kierros 1 | to | 5.10.2023 | 19:30 | Pyrintö Akatemia B | - | PeU-Basket | Pyynikin Palloiluhalli | TBA |
Kierros 1 | to | 5.10.2023 | 19:30 | KTP | - | Leppävaaran Pyrintö | Steveco Areena | TBA |
Kierros 1 | pe | 6.10.2023 | 18:30 | Ura Basket | - | Lappeenrannan NMKY | Valkeavuoren Liikuntahalli | TBA |
Kierros 1 | su | 8.10.2023 | 16:00 | Karkkila | - | Team Pajulahti | Karkkilan Liikuntahalli | TBA |
Kierros 1 | su | 8.10.2023 | 17:00 | Kataja Basket Talents | - | BC Nokia Akatemia | Motonet Areena | TBA |
Kierros 1 | su | 8.10.2023 | 17:00 | Pantterit | - | Hyvinkään Ponteva | Herttoniemenrannan Liikuntahalli | TBA |
Kierros 1 | su | 8.10.2023 | 17:00 | Munkkiniemen Kisapojat | - | Espoo Basket Team | Töölön Kisahalli | TBA |
Kierros 2 | to | 12.10.2023 | 18:30 | Lappeenrannan NMKY | - | Pantterit | Lappeenrannan Urheilutalo | TBA |
Kierros 2 | pe | 13.10.2023 | 19:00 | Team Pajulahti | - | Pyrintö Akatemia B | Lahti Energia Areena | TBA |
Kierros 2 | su | 15.10.2023 | 17:00 | BC Nokia Akatemia | - | Karkkila | Harjuniityn Liikuntahalli | TBA |
Kierros 2 | su | 15.10.2023 | 17:00 | PeU-Basket | - | PuHu Juniorit | Perniön Liikuntahalli | TBA |
Kierros 2 | su | 15.10.2023 | 17:00 | Leppävaaran Pyrintö | - | Ura Basket | Leppävaaran Liikuntahalli | TBA |
Kierros 2 | su | 15.10.2023 | 17:00 | Espoo Basket Team | - | KTP | Espoonlahden Urheiluhalli | TBA |
Kierros 2 | su | 15.10.2023 | 17:00 | Hyvinkään Ponteva | - | Munkkiniemen Kisapojat | Martinhalli | TBA |
Kierros 3 | to | 19.10.2023 | 18:30 | Lappeenrannan NMKY | - | Leppävaaran Pyrintö | Lappeenrannan Urheilutalo | TBA |
Kierros 3 | to | 19.10.2023 | 19:30 | Pyrintö Akatemia B | - | PuHu Juniorit | Pyynikin Palloiluhalli | TBA |
Kierros 3 | to | 19.10.2023 | 19:30 | KTP | - | Hyvinkään Ponteva | Steveco Areena | TBA |
Kierros 3 | pe | 20.10.2023 | 18:30 | Ura Basket | - | Espoo Basket Team | Valkeavuoren Liikuntahalli | TBA |
Kierros 3 | su | 22.10.2023 | 17:00 | Team Pajulahti | - | BC Nokia Akatemia | Lahti Energia Areena | TBA |
Kierros 3 | su | 22.10.2023 | 17:00 | Kataja Basket Talents | - | PeU-Basket | Motonet Areena | TBA |
Kierros 3 | su | 22.10.2023 | 17:00 | Pantterit | - | Munkkiniemen Kisapojat | Herttoniemenrannan Liikuntahalli | TBA |
Kierros 4 | pe | 27.10.2023 | 18:30 | BC Nokia Akatemia | - | Pyrintö Akatemia B | Harjuniityn Liikuntahalli | TBA |
Kierros 4 | pe | 27.10.2023 | 18:30 | PuHu Juniorit | - | Kataja Basket Talents | Energia Areena | TBA |
Kierros 4 | su | 29.10.2023 | 17:00 | PeU-Basket | - | Karkkila | Perniön Liikuntahalli | TBA |
Kierros 4 | su | 29.10.2023 | 17:00 | Hyvinkään Ponteva | - | Ura Basket | Martinhalli | TBA |
Kierros 4 | su | 29.10.2023 | 17:00 | Espoo Basket Team | - | Lappeenrannan NMKY | Espoonlahden Urheiluhalli | TBA |
Kierros 4 | su | 29.10.2023 | 17:00 | Leppävaaran Pyrintö | - | Pantterit | Leppävaaran Liikuntahalli | TBA |
Kierros 4 | su | 29.10.2023 | 17:00 | Munkkiniemen Kisapojat | - | KTP | Töölön Kisahalli | TBA |
Kierros 5 | to | 2.11.2023 | 18:30 | Lappeenrannan NMKY | - | Hyvinkään Ponteva | Lappeenrannan Urheilutalo | TBA |
Kierros 5 | pe | 3.11.2023 | 18:30 | Ura Basket | - | Munkkiniemen Kisapojat | Valkeavuoren Liikuntahalli | TBA |
Kierros 5 | su | 5.11.2023 | 14:00 | Pyrintö Akatemia B | - | Kataja Basket Talents | Pyynikin Palloiluhalli | TBA |
Kierros 5 | su | 5.11.2023 | 16:00 | Karkkila | - | PuHu Juniorit | Karkkilan Liikuntahalli | TBA |
Kierros 5 | su | 5.11.2023 | 17:00 | Team Pajulahti | - | PeU-Basket | Lahti Energia Areena | TBA |
Kierros 5 | su | 5.11.2023 | 17:00 | Leppävaaran Pyrintö | - | Espoo Basket Team | Leppävaaran Liikuntahalli | TBA |
Kierros 5 | su | 5.11.2023 | 17:00 | Pantterit | - | KTP | Herttoniemenrannan Liikuntahalli | TBA |
Kierros 6 | to | 9.11.2023 | 19:30 | KTP | - | Ura Basket | Steveco Areena | TBA |
Kierros 6 | pe | 10.11.2023 | 18:30 | PuHu Juniorit | - | Team Pajulahti | Energia Areena | TBA |
Kierros 6 | su | 12.11.2023 | 11:30 | Hyvinkään Ponteva | - | Leppävaaran Pyrintö | Martinhalli | TBA |
Kierros 6 | su | 12.11.2023 | 17:00 | Kataja Basket Talents | - | Karkkila | Motonet Areena | TBA |
Kierros 6 | su | 12.11.2023 | 17:00 | PeU-Basket | - | BC Nokia Akatemia | Perniön Liikuntahalli | TBA |
Kierros 6 | su | 12.11.2023 | 17:00 | Munkkiniemen Kisapojat | - | Lappeenrannan NMKY | Töölön Kisahalli | TBA |
Kierros 6 | su | 12.11.2023 | 17:00 | Espoo Basket Team | - | Pantterit | Espoonlahden Urheiluhalli | TBA |
Kierros 7 | to | 15.11.2023 | 18:30 | Lappeenrannan NMKY | - | KTP | Lappeenrannan Urheilutalo | TBA |
Kierros 7 | pe | 17.11.2023 | 18:30 | BC Nokia Akatemia | - | PuHu Juniorit | Harjuniityn Liikuntahalli | TBA |
Kierros 7 | pe | 17.11.2023 | 18:30 | Ura Basket | - | Pantterit | Valkeavuoren Liikuntahalli | TBA |
Kierros 7 | la | 18.11.2023 | 15:00 | Karkkila | - | Pyrintö Akatemia B | Karkkilan Liikuntahalli | TBA |
Kierros 7 | su | 19.11.2023 | 17:00 | Team Pajulahti | - | Kataja Basket Talents | Lahti Energia Areena | TBA |
Kierros 7 | su | 19.11.2023 | 17:00 | Leppävaaran Pyrintö | - | Munkkiniemen Kisapojat | Leppävaaran Liikuntahalli | TBA |
Kierros 7 | su | 19.11.2023 | 17:00 | Espoo Basket Team | - | Hyvinkään Ponteva | Espoonlahden Urheiluhalli | TBA |
Kierros 8 | ti | 21.11.2023 | 19:30 | Pyrintö Akatemia B | - | Espoo Basket Team | Pyynikin Palloiluhalli | TBA |
Kierros 8 | to | 23.11.2023 | 18:30 | Karkkila | - | Pantterit | Karkkilan Liikuntahalli | TBA |
Kierros 8 | pe | 24.11.2023 | 20:15 | PuHu Juniorit | - | Hyvinkään Ponteva | Energia Areena | TBA |
Kierros 8 | su | 26.11.2023 | 17:00 | Team Pajulahti | - | Leppävaaran Pyrintö | Lahti Energia Areena | TBA |
Kierros 8 | su | 26.11.2023 | 17:00 | BC Nokia Akatemia | - | Lappeenrannan NMKY | Harjuniityn Liikuntahalli | TBA |
Kierros 8 | su | 26.11.2023 | 17:00 | PeU-Basket | - | Munkkiniemen Kisapojat | Perniön Liikuntahalli | TBA |
Kierros 8 | su | 26.11.2023 | 17:00 | Kataja Basket Talents | - | KTP | Motonet Areena | TBA |
Kierros 9 | to | 30.11.2023 | 19:30 | KTP | - | PeU-Basket | Steveco Areena | TBA |
Kierros 9 | pe | 1.12.2023 | 18:30 | Ura Basket | - | PuHu Juniorit | Valkeavuoren Liikuntahalli | TBA |
Kierros 9 | su | 3.12.2023 | 17:00 | Hyvinkään Ponteva | - | Kataja Basket Talents | Martinhalli | TBA |
Kierros 9 | su | 3.12.2023 | 17:00 | Pantterit | - | BC Nokia Akatemia | Herttoniemenrannan Liikuntahalli | TBA |
Kierros 9 | su | 3.12.2023 | 17:00 | Leppävaaran Pyrintö | - | Karkkila | Leppävaaran Liikuntahalli | TBA |
Kierros 9 | su | 3.12.2023 | 17:00 | Espoo Basket Team | - | Team Pajulahti | Espoonlahden Urheiluhalli | TBA |
Kierros 9 | su | 3.12.2023 | 17:00 | Munkkiniemen Kisapojat | - | Pyrintö Akatemia B | Töölön Kisahalli | TBA |
Kierros 10 | ke | 6.12.2023 | 14:00 | PuHu Juniorit | - | Lappeenrannan NMKY | Energia Areena | TBA |
Kierros 10 | to | 7.12.2023 | 19:30 | Pyrintö Akatemia B | - | KTP | Pyynikin Palloiluhalli | TBA |
Kierros 10 | pe | 8.12.2023 | 18:30 | BC Nokia Akatemia | - | Leppävaaran Pyrintö | Harjuniityn Liikuntahalli | TBA |
Kierros 10 | la | 9.12.2023 | 17:00 | Team Pajulahti | - | Munkkiniemen Kisapojat | Lahti Energia Areena | TBA |
Kierros 10 | su | 10.12.2023 | 17:00 | PeU-Basket | - | Hyvinkään Ponteva | Perniön Liikuntahalli | TBA |
Kierros 10 | su | 10.12.2023 | 17:00 | Kataja Basket Talents | - | Ura Basket | Motonet Areena | TBA |
Kierros 10 | to | 14.12.2023 | 18:30 | Karkkila | - | Espoo Basket Team | Karkkilan Liikuntahalli | TBA |
Kierros 11 | to | 14.12.2023 | 19:30 | KTP | - | Team Pajulahti | Steveco Areena | TBA |
Kierros 11 | pe | 15.12.2023 | 18:30 | Lappeenrannan NMKY | - | Kataja Basket Talents | Lappeenrannan Urheilutalo | TBA |
Kierros 11 | pe | 15.12.2023 | 18:30 | Ura Basket | - | PeU-Basket | Valkeavuoren Liikuntahalli | TBA |
Kierros 11 | su | 17.12.2023 | 17:00 | Hyvinkään Ponteva | - | Pyrintö Akatemia B | Martinhalli | TBA |
Kierros 11 | su | 17.12.2023 | 17:00 | Pantterit | - | PuHu Juniorit | Herttoniemenrannan Liikuntahalli | TBA |
Kierros 11 | su | 17.12.2023 | 17:00 | Espoo Basket Team | - | BC Nokia Akatemia | Espoonlahden Urheiluhalli | TBA |
Kierros 11 | su | 17.12.2023 | 17:00 | Munkkiniemen Kisapojat | - | Karkkila | Töölön Kisahalli | TBA |
Kierros 12 | to | 4.1.2024 | 18:30 | Team Pajulahti | - | Hyvinkään Ponteva | Lahti Energia Areena | TBA |
Kierros 12 | pe | 5.1.2024 | 19:30 | Pyrintö Akatemia B | - | Ura Basket | Pyynikin Palloiluhalli | TBA |
Kierros 12 | pe | 5.1.2024 | 20:15 | PuHu Juniorit | - | Leppävaaran Pyrintö | Energia Areena | TBA |
Kierros 12 | su | 7.1.2024 | 16:00 | Karkkila | - | KTP | Karkkilan Liikuntahalli | TBA |
Kierros 12 | su | 7.1.2024 | 17:00 | PeU-Basket | - | Lappeenrannan NMKY | Perniön Liikuntahalli | TBA |
Kierros 12 | su | 7.1.2024 | 17:00 | Kataja Basket Talents | - | Pantterit | Motonet Areena | TBA |
Kierros 12 | su | 7.1.2024 | 17:00 | BC Nokia Akatemia | - | Munkkiniemen Kisapojat | Harjuniityn Liikuntahalli | TBA |
Kierros 13 | to | 11.1.2024 | 18:30 | Lappeenrannan NMKY | - | Pyrintö Akatemia B | Lappeenrannan Urheilutalo | TBA |
Kierros 13 | to | 11.1.2024 | 19:30 | KTP | - | BC Nokia Akatemia | Steveco Areena | TBA |
Kierros 13 | pe | 12.1.2024 | 18:30 | Ura Basket | - | Team Pajulahti | Valkeavuoren Liikuntahalli | TBA |
Kierros 13 | su | 14.1.2024 | 12:00 | Pantterit | - | PeU-Basket | Herttoniemenrannan Liikuntahalli | TBA |
Kierros 13 | su | 14.1.2024 | 17:00 | Hyvinkään Ponteva | - | Karkkila | Martinhalli | TBA |
Kierros 13 | su | 14.1.2024 | 17:00 | Leppävaaran Pyrintö | - | Kataja Basket Talents | Leppävaaran Liikuntahalli | TBA |
Kierros 13 | su | 14.1.2024 | 17:00 | Espoo Basket Team | - | PuHu Juniorit | Espoonlahden Urheiluhalli | TBA |
Kierros 14 | ke | 17.1.2024 | 20:15 | PuHu Juniorit | - | Munkkiniemen Kisapojat | Energia Areena | TBA |
Kierros 14 | to | 18.1.2024 | 18:30 | Karkkila | - | Ura Basket | Karkkilan Liikuntahalli | TBA |
Kierros 14 | to | 18.1.2024 | 19:30 | Pyrintö Akatemia B | - | Pantterit | Pyynikin Palloiluhalli | TBA |
Kierros 14 | pe | 19.1.2024 | 18:30 | BC Nokia Akatemia | - | Hyvinkään Ponteva | Harjuniityn Liikuntahalli | TBA |
Kierros 14 | la | 20.1.2024 | 17:00 | Team Pajulahti | - | Lappeenrannan NMKY | Lahti Energia Areena | TBA |
Kierros 14 | su | 21.1.2024 | 14:00 | Kataja Basket Talents | - | Espoo Basket Team | Motonet Areena | TBA |
Kierros 14 | su | 21.1.2024 | 17:00 | PeU-Basket | - | Leppävaaran Pyrintö | Perniön Liikuntahalli | TBA |
Kierros 15 | to | 25.1.2024 | 18:30 | Lappeenrannan NMKY | - | Karkkila | Lappeenrannan Urheilutalo | TBA |
Kierros 15 | to | 25.1.2024 | 19:30 | KTP | - | PuHu Juniorit | Steveco Areena | TBA |
Kierros 15 | pe | 26.1.2024 | 18:30 | Ura Basket | - | BC Nokia Akatemia | Valkeavuoren Liikuntahalli | TBA |
Kierros 15 | su | 28.1.2024 | 12:00 | Pantterit | - | Team Pajulahti | Herttoniemenrannan Liikuntahalli | TBA |
Kierros 15 | su | 28.1.2024 | 17:00 | Leppävaaran Pyrintö | - | Pyrintö Akatemia B | Leppävaaran Liikuntahalli | TBA |
Kierros 15 | su | 28.1.2024 | 17:00 | Espoo Basket Team | - | PeU-Basket | Espoonlahden Urheiluhalli | TBA |
Kierros 15 | su | 28.1.2024 | 17:00 | Munkkiniemen Kisapojat | - | Kataja Basket Talents | Töölön Kisahalli | TBA |
Kierros 16 | to | 1.2.2024 | 18:30 | Lappeenrannan NMKY | - | Ura Basket | Lappeenrannan Urheilutalo | TBA |
Kierros 16 | su | 4.2.2024 | 15:00 | BC Nokia Akatemia | - | Kataja Basket Talents | Harjuniityn Liikuntahalli | TBA |
Kierros 16 | su | 4.2.2024 | 17:00 | Team Pajulahti | - | Karkkila | Lahti Energia Areena | TBA |
Kierros 16 | su | 4.2.2024 | 17:00 | PeU-Basket | - | Pyrintö Akatemia B | Perniön Liikuntahalli | TBA |
Kierros 16 | su | 4.2.2024 | 17:00 | Hyvinkään Ponteva | - | Pantterit | Martinhalli | TBA |
Kierros 16 | su | 4.2.2024 | 17:00 | Leppävaaran Pyrintö | - | KTP | Leppävaaran Liikuntahalli | TBA |
Kierros 16 | su | 4.2.2024 | 17:00 | Espoo Basket Team | - | Munkkiniemen Kisapojat | Espoonlahden Urheiluhalli | TBA |
Kierros 17 | ke | 7.2.2024 | 19:30 | KTP | - | Espoo Basket Team | Steveco Areena | TBA |
Kierros 17 | to | 8.2.2024 | 19:30 | Pyrintö Akatemia B | - | Team Pajulahti | Pyynikin Palloiluhalli | TBA |
Kierros 17 | pe | 9.2.2024 | 18:30 | Ura Basket | - | Leppävaaran Pyrintö | Valkeavuoren Liikuntahalli | TBA |
Kierros 17 | su | 11.2.2024 | 16:00 | Karkkila | - | BC Nokia Akatemia | Karkkilan Liikuntahalli | TBA |
Kierros 17 | su | 11.2.2024 | 17:00 | Pantterit | - | Lappeenrannan NMKY | Herttoniemenrannan Liikuntahalli | TBA |
Kierros 17 | su | 11.2.2024 | 17:00 | Munkkiniemen Kisapojat | - | Hyvinkään Ponteva | Töölön Kisahalli | TBA |
Kierros 17 | su | 11.2.2024 | 17:00 | PuHu Juniorit | - | PeU-Basket | Energia Areena | TBA |
Kierros 18 | pe | 16.2.2024 | 18:30 | BC Nokia Akatemia | - | Team Pajulahti | Harjuniityn Liikuntahalli | TBA |
Kierros 18 | pe | 16.2.2024 | 18:30 | PuHu Juniorit | - | Pyrintö Akatemia B | Energia Areena | TBA |
Kierros 18 | su | 18.2.2024 | 17:00 | PeU-Basket | - | Kataja Basket Talents | Perniön Liikuntahalli | TBA |
Kierros 18 | su | 18.2.2024 | 17:00 | Espoo Basket Team | - | Ura Basket | Espoonlahden Urheiluhalli | TBA |
Kierros 18 | su | 18.2.2024 | 17:00 | Leppävaaran Pyrintö | - | Lappeenrannan NMKY | Leppävaaran Liikuntahalli | TBA |
Kierros 18 | su | 18.2.2024 | 17:00 | Munkkiniemen Kisapojat | - | Pantterit | Töölön Kisahalli | TBA |
Kierros 18 | su | 18.2.2024 | 17:00 | Hyvinkään Ponteva | - | KTP | Martinhalli | TBA |
Kierros 19 | to | 22.2.2024 | 18:30 | Karkkila | - | PeU-Basket | Karkkilan Liikuntahalli | TBA |
Kierros 19 | to | 22.2.2024 | 19:30 | Pyrintö Akatemia B | - | BC Nokia Akatemia | Pyynikin Palloiluhalli | TBA |
Kierros 19 | to | 22.2.2024 | 19:30 | KTP | - | Munkkiniemen Kisapojat | Steveco Areena | TBA |
Kierros 19 | pe | 23.2.2024 | 18:30 | Ura Basket | - | Hyvinkään Ponteva | Valkeavuoren Liikuntahalli | TBA |
Kierros 19 | to | 22.2.2024 | 18:30 | Lappeenrannan NMKY | - | Espoo Basket Team | Lappeenrannan Urheilutalo | TBA |
Kierros 19 | su | 25.2.2024 | 17:00 | Kataja Basket Talents | - | PuHu Juniorit | Motonet Areena | TBA |
Kierros 19 | su | 25.2.2024 | 17:00 | Pantterit | - | Leppävaaran Pyrintö | Herttoniemenrannan Liikuntahalli | TBA |
Kierros 20 | to | 29.2.2024 | 19:30 | KTP | - | Pantterit | Steveco Areena | TBA |
Kierros 20 | pe | 1.3.2024 | 18:30 | PuHu Juniorit | - | Karkkila | Energia Areena | TBA |
Kierros 20 | su | 3.3.2024 | 17:00 | PeU-Basket | - | Team Pajulahti | Perniön Liikuntahalli | TBA |
Kierros 20 | su | 3.3.2024 | 17:00 | Kataja Basket Talents | - | Pyrintö Akatemia B | Motonet Areena | TBA |
Kierros 20 | su | 3.3.2024 | 17:00 | Munkkiniemen Kisapojat | - | Ura Basket | Töölön Kisahalli | TBA |
Kierros 20 | su | 3.3.2024 | 17:00 | Hyvinkään Ponteva | - | Lappeenrannan NMKY | Martinhalli | TBA |
Kierros 20 | su | 3.3.2024 | 17:00 | Espoo Basket Team | - | Leppävaaran Pyrintö | Espoonlahden Urheiluhalli | TBA |
Kierros 21 | to | 7.3.2024 | 18:30 | Lappeenrannan NMKY | - | Munkkiniemen Kisapojat | Lappeenrannan Urheilutalo | TBA |
Kierros 21 | pe | 8.3.2024 | 18:30 | BC Nokia Akatemia | - | PeU-Basket | Harjuniityn Liikuntahalli | TBA |
Kierros 21 | pe | 8.3.2024 | 18:30 | Ura Basket | - | KTP | Valkeavuoren Liikuntahalli | TBA |
Kierros 21 | su | 10.3.2024 | 16:00 | Karkkila | - | Kataja Basket Talents | Karkkilan Liikuntahalli | TBA |
Kierros 21 | su | 10.3.2024 | 17:00 | Team Pajulahti | - | PuHu Juniorit | Lahti Energia Areena | TBA |
Kierros 21 | su | 10.3.2024 | 17:00 | Leppävaaran Pyrintö | - | Hyvinkään Ponteva | Leppävaaran Liikuntahalli | TBA |
Kierros 21 | su | 10.3.2024 | 17:00 | Pantterit | - | Espoo Basket Team | Herttoniemenrannan Liikuntahalli | TBA |
Kierros 22 | su | 17.3.2024 | 17:00 | Pyrintö Akatemia B | - | Karkkila | Pyynikin Palloiluhalli | TBA |
Kierros 22 | su | 17.3.2024 | 17:00 | Kataja Basket Talents | - | Team Pajulahti | Motonet Areena | TBA |
Kierros 22 | su | 17.3.2024 | 17:00 | PuHu Juniorit | - | BC Nokia Akatemia | Energia Areena | TBA |
Kierros 22 | su | 17.3.2024 | 17:00 | Pantterit | - | Ura Basket | Herttoniemenrannan Liikuntahalli | TBA |
Kierros 22 | su | 17.3.2024 | 17:00 | KTP | - | Lappeenrannan NMKY | Steveco Areena | TBA |
Kierros 22 | su | 17.3.2024 | 17:00 | Munkkiniemen Kisapojat | - | Leppävaaran Pyrintö | Töölön Kisahalli | TBA |
Kierros 22 | su | 17.3.2024 | 17:00 | Hyvinkään Ponteva | - | Espoo Basket Team | Martinhalli | TBA |