Ladataan Tapahtumat

« Kaikki Tapahtumat

  • Tämä tapahtuma on mennyt.

Kierros 6: Jyväskylän Weikot – Lappeenrannan NMKY

15.11. @ 13:00 - 15:00

ball under basketball ring

Kier­ros 6, pe­li­kausi 2020 – 2021.

Otteluseuranta

KrsvppvmkloKo­tiVie­rasPaik­ka
21su21.2.202117:00Lah­ti BasketballHy­vin­kään PontevaLah­ti Ener­gia Areena
9pe4.12.202018:30West­si­dePy­rin­tö Aka­te­mia BOpin­mäen Liikuntahalli
21su21.2.202117:00Kark­ki­laPy­rin­tö Aka­te­mia BKark­ki­lan Liikuntahalli
9pe4.12.202018:30Kark­ki­laHy­vin­kään PontevaKark­ki­lan Liikuntahalli
21su21.2.202017:00Ra­ho­lan PyrkiväPeU-Bas­ketTe­so­man Palloiluhalli
9pe4.12.202018:30Fors­san KoripojatLap­peen­ran­nan NMKYFee­niks
21su21.2.202116:00Ki­pi­nä BasketLap­peen­ran­nan NMKYÄä­ne­kos­ken Liikuntatalo
9pe4.12.202018:30Ki­pi­nä BasketPeU-Bas­ketÄä­ne­kos­ken Liikuntatalo
21su21.2.202114:00Fors­san KoripojatJy­väs­ky­län WeikotFee­niks
8su29.11.202017:00Ura Bas­ketPu­Hu JunioritLit­tois­ten Monitoimitalo
21su21.2.202114:00West­si­deÄä­ne­kos­ken HuimaOpin­mäen Liikuntahalli
8su29.11.202017:00Hy­vin­kään PontevaLah­ti BasketballMar­tin­hal­li
20su14.2.202117:00Ra­ho­lan PyrkiväWest­si­deTe­so­man Palloiluhalli
8su29.11.202017:00Ää­ne­kos­ken HuimaWest­si­deÄä­ne­kos­ki Aree­na Pankkari
20su14.2.202117:00Ää­ne­kos­ken HuimaKark­ki­laÄä­ne­kos­ki Aree­na Pankkari
8su29.11.202017:00PeU-Bas­ketRa­ho­lan PyrkiväPer­niön Liikuntahalli
20su14.2.202117:00Hy­vin­kään PontevaPu­Hu JunioritMar­tin­hal­li
8su29.11.202014:00Lap­peen­ran­nan NMKYKi­pi­nä BasketLap­peen­ran­nan Urheilutalo
20su14.2.202117:00Ura Bas­ketFors­san KoripojatLit­tois­ten Monitoimitalo
8su29.11.202013:00Jy­väs­ky­län WeikotFors­san KoripojatGra­dia
20su14.2.202117:00PeU-Bas­ketLap­peen­ran­nan NMKYPer­niön Liikuntahalli
8to26.11.202018:30Py­rin­tö Aka­te­mia BKark­ki­laPyy­ni­kin Palloiluhalli
20pe12.2.202119:30Jy­väs­ky­län WeikotKi­pi­nä BasketGra­dia
7ti24.11.202018:30Lah­ti BasketballPy­rin­tö Aka­te­mia BLah­ti Ener­gia Areena
20to11.2.202118:30Py­rin­tö Aka­te­mia BLah­ti BasketballPyy­ni­kin Palloiluhalli
7su22.11.202017:00West­si­deRa­ho­lan PyrkiväOpin­mäen Liikuntahalli
19su7.2.202117:00Fors­san KoripojatHy­vin­kään PontevaFee­niks
7su22.11.202017:00Kark­ki­laÄä­ne­kos­ken HuimaKark­ki­lan Liikuntahalli
19su7.2.202117:00Pu­Hu JunioritPy­rin­tö Aka­te­mia BMar­tin­laak­son koulu
7su22.11.202017:00Fors­san KoripojatUra Bas­ketFee­niks
19su7.2.202117:00Lah­ti BasketballÄä­ne­kos­ken HuimaLah­ti Ener­gia Areena
7su22.11.202017:00Lap­peen­ran­nan NMKYPeU-Bas­ketLap­peen­ran­nan Urheilutalo
19su7.2.202117:00Kark­ki­laRa­ho­lan PyrkiväKark­ki­lan Liikuntahalli
7su22.11.202016:00Ki­pi­nä BasketJy­väs­ky­län WeikotÄä­ne­kos­ken Liikuntatalo
19su7.2.202117:00West­si­dePeU-Bas­ketOpin­mäen Liikuntahalli
7pe20.11.202019:30Pu­Hu JunioritHy­vin­kään PontevaMar­tin­laak­son koulu
19su7.2.202116:00Ki­pi­nä BasketUra Bas­ketÄä­ne­kos­ken Liikuntatalo
6su15.11.202017:00Ura Bas­ketKi­pi­nä BasketLit­tois­ten Monitoimitalo
19ke3.2.202118:30Lap­peen­ran­nan NMKYJy­väs­ky­län WeikotLap­peen­ran­nan Urheilutalo
6su15.11.202017:00Hy­vin­kään PontevaFors­san KoripojatMar­tin­hal­li
18la13.2.202117:00Ura Bas­ketLap­peen­ran­nan NMKYLit­tois­ten Monitoimitalo
6su15.11.202017:00Py­rin­tö Aka­te­mia BPu­Hu JunioritPyy­ni­kin Palloiluhalli
18la6.2.202114:00PeU-Bas­ketJy­väs­ky­län WeikotPer­niön Liikuntahalli
6su15.11.202017:00Ää­ne­kos­ken HuimaLah­ti BasketballÄä­ne­kos­ki Aree­na Pankkari
18pe5.2.202118:30West­si­deKark­ki­laOpin­mäen Liikuntahalli
6su15.11.202017:00Ra­ho­lan PyrkiväKark­ki­laTe­so­man Palloiluhalli
18pe5.2.202118:30Ra­ho­lan PyrkiväLah­ti BasketballTe­so­man Palloiluhalli
6su15.11.202017:00PeU-Bas­ketWest­si­dePer­niön Liikuntahalli
18pe5.2.202118:30Hy­vin­kään PontevaKi­pi­nä BasketMar­tin­hal­li
6su15.11.202013:00Jy­väs­ky­län WeikotLap­peen­ran­nan NMKYGra­dia
18to4.2.202118:30Ää­ne­kos­ken HuimaPu­Hu JunioritÄä­ne­kos­ki Aree­na Pankkari
5la6.3.202115:00Jy­väs­ky­län WeikotPeU-Bas­ketGra­dia
18to4.2.202118:30Py­rin­tö Aka­te­mia BFors­san KoripojatPyy­ni­kin Palloiluhalli
5pe20.11.202018:30Lah­ti BasketballRa­ho­lan PyrkiväLah­ti Ener­gia Areena
17su31.1.202117:00Fors­san KoripojatÄä­ne­kos­ken HuimaFee­niks
5pe13.11.202019:30Pu­Hu JunioritÄä­ne­kos­ken HuimaMar­tin­laak­son koulu
17su31.1.202117:00Kark­ki­laPeU-Bas­ketKark­ki­lan Liikuntahalli
5pe13.11.202018:30Kark­ki­laWest­si­deKark­ki­lan Liikuntahalli
17su31.1.202116:00Ki­pi­nä BasketPy­rin­tö Aka­te­mia BÄä­ne­kos­ken Liikuntatalo
5pe13.11.202018:30Fors­san KoripojatPy­rin­tö Aka­te­mia BFee­niks
17su31.1.202113:00Jy­väs­ky­län WeikotUra Bas­ketGra­dia
5pe13.11.202018:30Lap­peen­ran­nan NMKYUra Bas­ketLap­peen­ran­nan Urheilutalo
17la30.1.202118:00Lap­peen­ran­nan NMKYHy­vin­kään PontevaLap­peen­ran­nan Urheilutalo
5to12.11.202018:30Ki­pi­nä BasketHy­vin­kään PontevaÄä­ne­kos­ken Liikuntatalo
17la30.1.202117:00Pu­Hu JunioritRa­ho­lan PyrkiväMar­tin­laak­son koulu
4su8.11.202017:00Hy­vin­kään PontevaLap­peen­ran­nan NMKYMar­tin­hal­li
17la30.1.202117:00Lah­ti BasketballWest­si­deLah­ti Ener­gia Areena
4su8.11.202017:00Ää­ne­kos­ken HuimaFors­san KoripojatÄä­ne­kos­ki Aree­na Pankkari
16su24.1.202117:00Kark­ki­laLah­ti BasketballKark­ki­lan Liikuntahalli
4su8.11.202017:00West­si­deLah­ti BasketballOpin­mäen Liikuntahalli
16su24.1.202117:00Ra­ho­lan PyrkiväFors­san KoripojatTe­so­man Palloiluhalli
4su8.11.202017:00PeU-Bas­ketKark­ki­laPer­niön Liikuntahalli
16su24.1.202117:00PeU-Bas­ketUra Bas­ketPer­niön Liikuntahalli
4su8.11.202017:00Py­rin­tö Aka­te­mia BKi­pi­nä BasketPyy­ni­kin Palloiluhalli
16su24.1.202114:00Hy­vin­kään PontevaJy­väs­ky­län WeikotMar­tin­hal­li
4su8.11.202015:00Ura Bas­ketJy­väs­ky­län WeikotLit­tois­ten Monitoimitalo
16to21.1.202118:30West­si­dePu­Hu JunioritOpin­mäen Liikuntahalli
4to5.11.202018:30Ra­ho­lan PyrkiväPu­Hu JunioritTe­so­man Palloiluhalli
16to21.1.202118:30Ää­ne­kos­ken HuimaKi­pi­nä BasketÄä­ne­kos­ki Aree­na Pankkari
3su1.11.202018:00Lap­peen­ran­nan NMKYPy­rin­tö Aka­te­mia BLap­peen­ran­nan Urheilutalo
16to21.1.202118:30Py­rin­tö Aka­te­mia BLap­peen­ran­nan NMKYPyy­ni­kin Palloiluhalli
3su1.11.202017:00Fors­san KoripojatRa­ho­lan PyrkiväFee­niks
15su17.1.202117:00Ura Bas­ketHy­vin­kään PontevaLit­tois­ten Monitoimitalo
3su1.11.202017:00Ura Bas­ketPeU-Bas­ketLit­tois­ten Monitoimitalo
15su17.1.202116:00Ki­pi­nä BasketRa­ho­lan PyrkiväÄä­ne­kos­ken Liikuntatalo
3su1.11.202016:00Ki­pi­nä BasketÄä­ne­kos­ken HuimaÄä­ne­kos­ken Liikuntatalo
15su17.1.202114:00Fors­san KoripojatWest­si­deFee­niks
3su1.11.202013:00Lah­ti BasketballKark­ki­laLah­ti Ener­gia Areena
15su17.1.202114:00Lap­peen­ran­nan NMKYÄä­ne­kos­ken HuimaLap­peen­ran­nan Urheilutalo
3su1.11.202013:00Jy­väs­ky­län WeikotHy­vin­kään PontevaGra­dia
15su17.1.202113:00Jy­väs­ky­län WeikotPy­rin­tö Aka­te­mia BGra­dia
3pe30.10.202019:30Pu­Hu JunioritWest­si­deMar­tin­laak­son koulu
15la16.1.202117:00Lah­ti BasketballPeU-Bas­ketLah­ti Ener­gia Areena
2su25.10.202017:00Hy­vin­kään PontevaUra Bas­ketMar­tin­hal­li
15pe15.1.202119:30Pu­Hu JunioritKark­ki­laMar­tin­laak­son koulu
2su25.10.202017:00Ää­ne­kos­ken HuimaLap­peen­ran­nan NMKYÄä­ne­kos­ki Aree­na Pankkari
14su10.1.202117:00Lah­ti BasketballPu­Hu JunioritLah­ti Ener­gia Areena
2su25.10.202017:00Ra­ho­lan PyrkiväKi­pi­nä BasketTe­so­man Palloiluhalli
14su10.1.202117:00Kark­ki­laFors­san KoripojatKark­ki­lan Liikuntahalli
26su28.3.202117:00Hy­vin­kään PontevaPy­rin­tö Aka­te­mia BMar­tin­hal­li
2su25.10.202017:00West­si­deFors­san KoripojatOpin­mäen Liikuntahalli
14su10.1.202117:00West­si­deKi­pi­nä BasketOpin­mäen Liikuntahalli
26su28.3.202117:00Ura Bas­ketÄä­ne­kos­ken HuimaLit­tois­ten Monitoimitalo
2su25.10.202017:00Kark­ki­laPu­Hu JunioritKark­ki­lan Liikuntahalli
14su10.1.202117:00Ra­ho­lan PyrkiväLap­peen­ran­nan NMKYTe­so­man Palloiluhalli
26su28.3.202117:00Lap­peen­ran­nan NMKYWest­si­deLap­peen­ran­nan Urheilutalo
2su25.10.202017:00PeU-Bas­ketLah­ti BasketballPer­niön Liikuntahalli
14su10.1.202117:00PeU-Bas­ketHy­vin­kään PontevaPer­niön Liikuntahalli
26su28.3.202117:00Ki­pi­nä BasketKark­ki­laÄä­ne­kos­ken Liikuntatalo
2to22.10.202018:30Py­rin­tö Aka­te­mia BJy­väs­ky­län WeikotPyy­ni­kin Palloiluhalli
14to7.1.202118:30Ää­ne­kos­ken HuimaJy­väs­ky­län WeikotÄä­ne­kos­ki Aree­na Pankkari
26su28.3.202117:00Fors­san KoripojatLah­ti BasketballFee­niks
1su18.10.202017:00Pu­Hu JunioritLah­ti BasketballMar­tin­laak­son koulu
14to7.1.202118:30Py­rin­tö Aka­te­mia BUra Bas­ketPyy­ni­kin Palloiluhalli
26su28.3.202117:00PeU-Bas­ketPu­Hu JunioritPer­niön Liikuntahalli
1su18.10.202017:00Fors­san KoripojatKark­ki­laFee­niks
13su28.3.202017:00Ra­ho­lan PyrkiväJy­väs­ky­län WeikotTe­so­man Palloiluhalli
26su3.1.202113:00Jy­väs­ky­län WeikotRa­ho­lan PyrkiväGra­dia
1su18.10.202017:00Ura Bas­ketPy­rin­tö Aka­te­mia BLit­tois­ten Monitoimitalo
13to7.1.202118:30Kark­ki­laKi­pi­nä BasketKark­ki­lan Liikuntahalli
25su21.3.202117:00Lah­ti BasketballKi­pi­nä BasketLah­ti Ener­gia Areena
1su18.10.202017:00Hy­vin­kään PontevaPeU-Bas­ketMar­tin­hal­li
13ke6.1.202117:00Pu­Hu JunioritPeU-Bas­ketMar­tin­laak­son koulu
25su21.3.202117:00Ra­ho­lan PyrkiväUra Bas­ketTe­so­man Palloiluhalli
1su18.10.202016:00Ki­pi­nä BasketWest­si­deÄä­ne­kos­ken Liikuntatalo
13su3.1.202117:00Ää­ne­kos­ken HuimaUra Bas­ketÄä­ne­kos­ki Aree­na Pankkari
25su21.3.202117:00Ää­ne­kos­ken HuimaHy­vin­kään PontevaÄä­ne­kos­ki Aree­na Pankkari
1la17.10.202018:00Lap­peen­ran­nan NMKYRa­ho­lan PyrkiväLap­peen­ran­nan Urheilutalo
13su3.1.202117:00West­si­deLap­peen­ran­nan NMKYOpin­mäen Liikuntahalli
25su21.3.202115:00West­si­deJy­väs­ky­län WeikotOpin­mäen Liikuntahalli
1to15.10.202018:30Jy­väs­ky­län WeikotÄä­ne­kos­ken HuimaGra­dia
13su3.1.202113:00Lah­ti BasketballFors­san KoripojatLah­ti Ener­gia Areena
25la20.3.202117:00Pu­Hu JunioritFors­san KoripojatMar­tin­laak­son koulu
13su3.1.202113:00Py­rin­tö Aka­te­mia BHy­vin­kään PontevaPyy­ni­kin Palloiluhalli
25to18.3.202118:30Py­rin­tö Aka­te­mia BPeU-Bas­ketPyy­ni­kin Palloiluhalli
12su20.12.202017:00Lap­peen­ran­nan NMKYKark­ki­laLap­peen­ran­nan Urheilutalo
25pe12.3.202118:30Kark­ki­laLap­peen­ran­nan NMKYKark­ki­lan Liikuntahalli
12su20.12.202017:00Hy­vin­kään PontevaÄä­ne­kos­ken HuimaMar­tin­hal­li
24su14.3.202117:00Hy­vin­kään PontevaRa­ho­lan PyrkiväMar­tin­hal­li
12su20.12.202017:00PeU-Bas­ketPy­rin­tö Aka­te­mia BPer­niön Liikuntahalli
24su14.3.202117:00Ura Bas­ketWest­si­deLit­tois­ten Monitoimitalo
12su20.12.202013:00Jy­väs­ky­län WeikotWest­si­deGra­dia
24su14.3.202117:00Lap­peen­ran­nan NMKYLah­ti BasketballLap­peen­ran­nan Urheilutalo
12la19.12.202017:00Ura Bas­ketRa­ho­lan PyrkiväLit­tois­ten Monitoimitalo
24su14.3.202116:00Ki­pi­nä BasketPu­Hu JunioritÄä­ne­kos­ken Liikuntatalo
12la19.12.202016:00Ki­pi­nä BasketLah­ti BasketballÄä­ne­kos­ken Liikuntatalo
24su14.3.202117:00PeU-Bas­ketFors­san KoripojatPer­niön Liikuntahalli
12ke16.12.202018:30Fors­san KoripojatPu­Hu JunioritFee­niks
24to11.3.202118:30Py­rin­tö Aka­te­mia BÄä­ne­kos­ken HuimaPyy­ni­kin Palloiluhalli
11su14.3.202117:00Kark­ki­laJy­väs­ky­län WeikotKark­ki­lan Liikuntahalli
24su13.12.202013:00Jy­väs­ky­län WeikotKark­ki­laGra­dia
11su13.12.202017:00Ää­ne­kos­ken HuimaPy­rin­tö Aka­te­mia BÄä­ne­kos­ki Aree­na Pankkari
23su7.3.202117:00Fors­san KoripojatKi­pi­nä BasketFee­niks
11su13.12.202017:00West­si­deUra Bas­ketOpin­mäen Liikuntahalli
23su7.3.202117:00Pu­Hu JunioritLap­peen­ran­nan NMKYMar­tin­laak­son koulu
11su13.12.202017:00Lah­ti BasketballLap­peen­ran­nan NMKYLah­ti Ener­gia Areena
23su7.3.202117:00Lah­ti BasketballJy­väs­ky­län WeikotLah­ti Ener­gia Areena
11la12.12.202017:00Pu­Hu JunioritKi­pi­nä BasketMar­tin­laak­son koulu
23su7.3.202117:00Kark­ki­laUra Bas­ketKark­ki­lan Liikuntahalli
11la12.12.202013:00Ra­ho­lan PyrkiväHy­vin­kään PontevaTe­so­man Palloiluhalli
23su7.3.202117:00West­si­deHy­vin­kään PontevaOpin­mäen Liikuntahalli
11pe11.12.202018:30Fors­san KoripojatPeU-Bas­ketFee­niks
23su7.3.202117:00Ra­ho­lan PyrkiväPy­rin­tö Aka­te­mia BTe­so­man Palloiluhalli
10su6.12.202016:00Hy­vin­kään PontevaWest­si­deMar­tin­hal­li
23su7.3.202117:00Ää­ne­kos­ken HuimaPeU-Bas­ketÄä­ne­kos­ki Aree­na Pankkari
10su6.12.202015:00Ki­pi­nä BasketFors­san KoripojatÄä­ne­kos­ken Liikuntatalo
22su28.2.202117:00Ää­ne­kos­ken HuimaRa­ho­lan PyrkiväÄä­ne­kos­ki Aree­na Pankkari
10su6.12.202015:00Lap­peen­ran­nan NMKYPu­Hu JunioritLap­peen­ran­nan Urheilutalo
22su28.2.202117:00Hy­vin­kään PontevaKark­ki­laMar­tin­hal­li
10su6.12.202015:00Ura Bas­ketKark­ki­laLit­tois­ten Monitoimitalo
22su28.2.202117:00Ura Bas­ketLah­ti BasketballLit­tois­ten Monitoimitalo
10su6.12.202015:00Py­rin­tö Aka­te­mia BRa­ho­lan PyrkiväPyy­ni­kin Palloiluhalli
22su28.2.202117:00Lap­peen­ran­nan NMKYFors­san KoripojatLap­peen­ran­nan Urheilutalo
10su6.12.202015:00PeU-Bas­ketÄä­ne­kos­ken HuimaPer­niön Liikuntahalli
22su28.2.202117:00PeU-Bas­ketKi­pi­nä BasketPer­niön Liikuntahalli
10su6.12.202013:00Jy­väs­ky­län WeikotLah­ti BasketballGra­dia
22su28.2.202113:00Jy­väs­ky­län WeikotPu­Hu JunioritGra­dia
9pe4.12.202019:30Lah­ti BasketballUra Bas­ketLah­ti Ener­gia Areena
22to18.2.202118:30Py­rin­tö Aka­te­mia BWest­si­dePyy­ni­kin Palloiluhalli
9pe4.12.202019:30Pu­Hu JunioritJy­väs­ky­län WeikotMar­tin­laak­son koulu
21su21.2.202117:00Pu­Hu JunioritUra Bas­ketMar­tin­laak­son koulu
9pe4.12.202018:30Ra­ho­lan PyrkiväÄä­ne­kos­ken HuimaTe­so­man Palloiluhalli
Kier­ros 9: Fors­san Ko­ri­po­jat – Lap­peen­ran­nan NMKY
Kier­ros 2: Ää­ne­kos­ken Hui­ma – Lap­peen­ran­nan NMKY

Tiedot

Päivämäärä:
15.11.
Aika:
13:00 - 15:00
Tapahtumaluokat:
, ,

Järjestäjä

Namika
Puhelin:
0401990756
Sähköposti:
toimisto@namikalappeenranta.fi
Kotisivu:
https://namikalappeenranta.fi

Tapahtumapaikka

Gradia Jyväskylä
Viitaniementie 1
Jyväskylä, 40101 Suomi
+ Google Map
108151
DD päivää
HH tuntia
MM min
SS sek

Namikan matkassa mukana