Ladataan Tapahtumat

« Kaikki Tapahtumat

  • Tämä tapahtuma on mennyt.
Suoratoisto Katso nyt

Kierros 11: LrNMKY – Hyvinkään Ponteva

15.12.2022 @ 18:30 - 20:30

kierros 11, divisioona 1B, pelikausi 2022 – 2023

 

Otteluseuranta

 

 

KierrosPäiväPvmKelloKoti-VierasPaikkaTV
Kierros 1to6.10.18:30Lappeenrannan NMKY-Ura BasketLappeenrannan UrheilutaloRuutu
Kierros 1to6.10.18:30BC Nokia Akatemia-Pyrintö Akatemia BNokian PalloiluhalliRuutu
Kierros 1su9.10.16:00Karkkila-PantteritKarkkilan LiikuntahalliRuutu
Kierros 1su9.10.17:00Leppävaaran Pyrintö-Hyvinkään PontevaLeppävaaran LiikuntahalliRuutu
Kierros 1su9.10.17:00PeU-Basket-Espoo Basket TeamPerniön LiikuntahalliRuutu
Kierros 1su9.10.17:00Raholan Pyrkivä-Jyväskylän WeikotTesoman PalloiluhalliRuutu
Kierros 1su9.10.17:00PuHu Juniorit-Munkkiniemen KisapojatMartinlaakson kouluRuutu
Kierros 1su9.10.17:00Kataja Basket Talents-Team PajulahtiMotonet AreenaRuutu
Kierros 2to13.10.19:30Pyrintö Akatemia B-PuHu JunioritPyynikin PalloiluhalliRuutu
Kierros 2su16.10.17:00Espoo Basket Team-KarkkilaEspoonlahden UrheiluhalliRuutu
Kierros 2su16.10.17:00Pantterit-Leppävaaran PyrintöHerttoniemenrannan LiikuntahalliRuutu
Kierros 2su16.10.17:00Jyväskylän Weikot-PeU-BasketGradiaRuutu
Kierros 2su16.10.17:00Hyvinkään Ponteva-Raholan PyrkiväMartinhalliRuutu
Kierros 2su16.10.17:00Munkkiniemen Kisapojat-Lappeenrannan NMKYTöölön KisahalliRuutu
Kierros 2su16.10.17:00Team Pajulahti-BC Nokia AkatemiaLahti Energia AreenaRuutu
Kierros 2su16.10.17:00Ura Basket-Kataja Basket TalentsValkeavuoren LiikuntahalliRuutu
Kierros 3to20.10.18:30Lappeenrannan NMKY-Kataja Basket TalentsLappeenrannan UrheilutaloRuutu
Kierros 3to20.10.18:30BC Nokia Akatemia-Ura BasketNokian PalloiluhalliRuutu
Kierros 3su23.10.16:00Karkkila-Jyväskylän WeikotKarkkilan LiikuntahalliRuutu
Kierros 3su23.10.17:00Pantterit-Espoo Basket TeamHerttoniemenrannan LiikuntahalliRuutu
Kierros 3su23.10.17:00Leppävaaran Pyrintö-Raholan PyrkiväLeppävaaran LiikuntahalliRuutu
Kierros 3su23.10.17:00PeU-Basket-Hyvinkään PontevaPerniön LiikuntahalliRuutu
Kierros 3su23.10.17:00PuHu Juniorit-Team PajulahtiMartinlaakson kouluRuutu
Kierros 3su23.10.17:00Munkkiniemen Kisapojat-Pyrintö Akatemia BTöölön KisahalliRuutu
Kierros 4to27.10.19:30Pyrintö Akatemia B-Lappeenrannan NMKYPyynikin PalloiluhalliRuutu
Kierros 4su30.10.13:00Team Pajulahti-Munkkiniemen KisapojatLahti Energia AreenaRuutu
Kierros 4su30.10.17:00Hyvinkään Ponteva-KarkkilaMartinhalliRuutu
Kierros 4su30.10.17:00Jyväskylän Weikot-PantteritGradiaRuutu
Kierros 4su30.10.17:00Espoo Basket Team-Leppävaaran PyrintöEspoonlahden UrheiluhalliRuutu
Kierros 4su30.10.17:00Raholan Pyrkivä-PeU-BasketTesoman PalloiluhalliRuutu
Kierros 4su30.10.17:00Ura Basket-PuHu JunioritValkeavuoren LiikuntahalliRuutu
Kierros 4su30.10.17:00Kataja Basket Talents-BC Nokia AkatemiaMotonet AreenaRuutu
Kierros 5to3.11.19:30Pyrintö Akatemia B-Team PajulahtiPyynikin PalloiluhalliRuutu
Kierros 5to3.11.18:30Lappeenrannan NMKY-BC Nokia AkatemiaLappeenrannan UrheilutaloRuutu
Kierros 5su6.11.16:00Karkkila-Raholan PyrkiväKarkkilan LiikuntahalliRuutu
Kierros 5su6.11.17:00Pantterit-Hyvinkään PontevaHerttoniemenrannan LiikuntahalliRuutu
Kierros 5su6.11.17:00Espoo Basket Team-Jyväskylän WeikotEspoonlahden UrheiluhalliRuutu
Kierros 5su6.11.17:00Leppävaaran Pyrintö-PeU-BasketLeppävaaran LiikuntahalliRuutu
Kierros 5su6.11.17:00PuHu Juniorit-Kataja Basket TalentsMartinlaakson kouluRuutu
Kierros 5su6.11.17:00Munkkiniemen Kisapojat-Ura BasketTöölön KisahalliRuutu
Kierros 6to10.11.18:30BC Nokia Akatemia-PuHu JunioritNokian PalloiluhalliRuutu
Kierros 6su13.11.17:00PeU-Basket-KarkkilaPerniön LiikuntahalliRuutu
Kierros 6su13.11.17:00Raholan Pyrkivä-PantteritTesoman PalloiluhalliRuutu
Kierros 6su13.11.17:00Hyvinkään Ponteva-Espoo Basket TeamMartinhalliRuutu
Kierros 6su13.11.17:00Jyväskylän Weikot-Leppävaaran PyrintöGradiaRuutu
Kierros 6su13.11.17:00Kataja Basket Talents-Munkkiniemen KisapojatMotonet AreenaRuutu
Kierros 6su13.11.17:00Ura Basket-Pyrintö Akatemia BValkeavuoren LiikuntahalliRuutu
Kierros 6su13.11.17:00Team Pajulahti-Lappeenrannan NMKYLahti Energia AreenaRuutu
Kierros 7to17.11.19:30Pyrintö Akatemia B-Kataja Basket TalentsPyynikin PalloiluhalliRuutu
Kierros 7su20.11.16:00Karkkila-Leppävaaran PyrintöKarkkilan LiikuntahalliRuutu
Kierros 7su20.11.17:00Pantterit-PeU-BasketHerttoniemenrannan LiikuntahalliRuutu
Kierros 7su20.11.17:00Espoo Basket Team-Raholan PyrkiväEspoonlahden UrheiluhalliRuutu
Kierros 7su20.11.17:00Jyväskylän Weikot-Hyvinkään PontevaGradiaRuutu
Kierros 7pe18.11.18:30PuHu Juniorit-Lappeenrannan NMKYMartinlaakson kouluRuutu
Kierros 7su20.11.17:00Munkkiniemen Kisapojat-BC Nokia AkatemiaTöölön KisahalliRuutu
Kierros 7su20.11.17:00Team Pajulahti-Ura BasketLahti Energia AreenaRuutu
Kierros 8su27.11.16:00Karkkila-Ura BasketKarkkilan LiikuntahalliRuutu
Kierros 8su27.11.17:00PeU-Basket-Munkkiniemen KisapojatPerniön LiikuntahalliRuutu
Kierros 8su27.11.17:00Leppävaaran Pyrintö-PuHu JunioritLeppävaaran LiikuntahalliRuutu
Kierros 8la26.11.15:00Jyväskylän Weikot-Lappeenrannan NMKYGradiaRuutu
Kierros 8su27.11.17:00Espoo Basket Team-Team PajulahtiEspoonlahden UrheiluhalliRuutu
Kierros 8su27.11.17:00Raholan Pyrkivä-Pyrintö Akatemia BTesoman PalloiluhalliRuutu
Kierros 8su27.11.17:00Pantterit-Kataja Basket TalentsHerttoniemenrannan LiikuntahalliRuutu
Kierros 8su27.11.17:00Hyvinkään Ponteva-BC Nokia AkatemiaMartinhalliRuutu
Kierros 9to30.11.18:30Lappeenrannan NMKY-Leppävaaran PyrintöLappeenrannan UrheilutaloRuutu
Kierros 9to1.12.18:30BC Nokia Akatemia-PantteritNokian PalloiluhalliRuutu
Kierros 9to1.12.19:30Pyrintö Akatemia B-KarkkilaPyynikin PalloiluhalliRuutu
Kierros 9la3.12.12:00Team Pajulahti-Jyväskylän WeikotLahti Energia AreenaRuutu
Kierros 9su4.12.17:00Munkkiniemen Kisapojat-Hyvinkään PontevaTöölön KisahalliRuutu
Kierros 9su4.12.17:00PuHu Juniorit-PeU-BasketMartinlaakson kouluRuutu
Kierros 9su4.12.17:00Ura Basket-Espoo Basket TeamValkeavuoren LiikuntahalliRuutu
Kierros 9su4.12.17:00Kataja Basket Talents-Raholan PyrkiväMotonet AreenaRuutu
Kierros 10su11.12.16:00Karkkila-Kataja Basket TalentsKarkkilan LiikuntahalliRuutu
Kierros 10su11.12.17:00Pantterit-Munkkiniemen KisapojatHerttoniemenrannan LiikuntahalliRuutu
Kierros 10su11.12.17:00Hyvinkään Ponteva-PuHu JunioritMartinhalliRuutu
Kierros 10su11.12.17:00PeU-Basket-Lappeenrannan NMKYPerniön LiikuntahalliRuutu
Kierros 10su11.12.17:00Leppävaaran Pyrintö-Team PajulahtiLeppävaaran LiikuntahalliRuutu
Kierros 10su11.12.17:00Jyväskylän Weikot-Ura BasketGradiaRuutu
Kierros 10su11.12.17:00Espoo Basket Team-Pyrintö Akatemia BEspoonlahden UrheiluhalliRuutu
Kierros 11to15.12.18:30Lappeenrannan NMKY-Hyvinkään PontevaLappeenrannan UrheilutaloRuutu
Kierros 11to15.12.18:30BC Nokia Akatemia-KarkkilaNokian PalloiluhalliRuutu
Kierros 11to15.12.19:30Pyrintö Akatemia B-Jyväskylän WeikotPyynikin PalloiluhalliRuutu
Kierros 11su18.12.17:00Munkkiniemen Kisapojat-Raholan PyrkiväTöölön KisahalliRuutu
Kierros 11su18.12.17:00PuHu Juniorit-PantteritMartinlaakson kouluRuutu
Kierros 11su18.12.17:00Team Pajulahti-PeU-BasketLahti Energia AreenaRuutu
Kierros 11su18.12.17:00Ura Basket-Leppävaaran PyrintöValkeavuoren LiikuntahalliRuutu
Kierros 11su18.12.17:00Kataja Basket Talents-Espoo Basket TeamMotonet AreenaRuutu
Kierros 12su8.1.16:00Karkkila-Munkkiniemen KisapojatKarkkilan LiikuntahalliRuutu
Kierros 12su8.1.17:00Raholan Pyrkivä-PuHu JunioritTesoman PalloiluhalliRuutu
Kierros 12su8.1.12:00Pantterit-Lappeenrannan NMKYHerttoniemenrannan LiikuntahalliRuutu
Kierros 12su8.1.17:00Hyvinkään Ponteva-Team PajulahtiMartinhalliRuutu
Kierros 12su8.1.17:00PeU-Basket-Ura BasketPerniön LiikuntahalliRuutu
Kierros 12su8.1.17:00Leppävaaran Pyrintö-Pyrintö Akatemia BLeppävaaran LiikuntahalliRuutu
Kierros 12su8.1.17:00Jyväskylän Weikot-Kataja Basket TalentsGradiaRuutu
Kierros 12su8.1.17:00Espoo Basket Team-BC Nokia AkatemiaEspoonlahden UrheiluhalliRuutu
Kierros 13to12.1.18:30Lappeenrannan NMKY-Raholan PyrkiväLappeenrannan UrheilutaloRuutu
Kierros 13to12.1.18:30BC Nokia Akatemia-Jyväskylän WeikotNokian PalloiluhalliRuutu
Kierros 13to12.1.19:30Pyrintö Akatemia B-PeU-BasketPyynikin PalloiluhalliRuutu
Kierros 13su15.1.17:00Munkkiniemen Kisapojat-Espoo Basket TeamTöölön KisahalliRuutu
Kierros 13su15.1.17:00PuHu Juniorit-KarkkilaMartinlaakson kouluRuutu
Kierros 13su15.1.17:00Team Pajulahti-PantteritLahti Energia AreenaRuutu
Kierros 13su15.1.17:00Ura Basket-Hyvinkään PontevaValkeavuoren LiikuntahalliRuutu
Kierros 13su15.1.17:00Kataja Basket Talents-Leppävaaran PyrintöMotonet AreenaRuutu
Kierros 10ke18.1.18:30Raholan Pyrkivä-BC Nokia AkatemiaTesoman PalloiluhalliRuutu
Kierros 14su22.1.16:00Karkkila-Lappeenrannan NMKYKarkkilan LiikuntahalliRuutu
Kierros 14su22.1.17:00Jyväskylän Weikot-Munkkiniemen KisapojatGradiaRuutu
Kierros 14su22.1.17:00Espoo Basket Team-PuHu JunioritEspoonlahden UrheiluhalliRuutu
Kierros 14su22.1.17:00Raholan Pyrkivä-Team PajulahtiTesoman PalloiluhalliRuutu
Kierros 14su22.1.17:00Pantterit-Ura BasketHerttoniemenrannan LiikuntahalliRuutu
Kierros 14su22.1.17:00Hyvinkään Ponteva-Pyrintö Akatemia BMartinhalliRuutu
Kierros 14su22.1.17:00PeU-Basket-Kataja Basket TalentsPerniön LiikuntahalliRuutu
Kierros 14su22.1.17:00Leppävaaran Pyrintö-BC Nokia AkatemiaLeppävaaran LiikuntahalliRuutu
Kierros 15to26.1.18:30Lappeenrannan NMKY-Espoo Basket TeamLappeenrannan UrheilutaloRuutu
Kierros 15to26.1.18:30BC Nokia Akatemia-PeU-BasketNokian PalloiluhalliRuutu
Kierros 15to26.1.19:30Pyrintö Akatemia B-PantteritPyynikin PalloiluhalliRuutu
Kierros 15la28.1.17:00Team Pajulahti-KarkkilaLahti Energia AreenaRuutu
Kierros 15su29.1.17:00Munkkiniemen Kisapojat-Leppävaaran PyrintöTöölön KisahalliRuutu
Kierros 15su29.1.17:00PuHu Juniorit-Jyväskylän WeikotMartinlaakson kouluRuutu
Kierros 15su29.1.17:00Ura Basket-Raholan PyrkiväValkeavuoren LiikuntahalliRuutu
Kierros 15su29.1.17:00Kataja Basket Talents-Hyvinkään PontevaMotonet AreenaRuutu
Kierros 16la4.2.17:00Team Pajulahti-Kataja Basket TalentsLahti Energia AreenaRuutu
Kierros 16su5.2.17:00Pantterit-KarkkilaHerttoniemenrannan LiikuntahalliRuutu
Kierros 16su5.2.17:00Hyvinkään Ponteva-Leppävaaran PyrintöMartinhalliRuutu
Kierros 16su5.2.17:00Espoo Basket Team-PeU-BasketEspoonlahden UrheiluhalliRuutu
Kierros 16su5.2.17:00Jyväskylän Weikot-Raholan PyrkiväGradiaRuutu
Kierros 16su5.2.17:00Munkkiniemen Kisapojat-PuHu JunioritTöölön KisahalliRuutu
Kierros 16su5.2.17:00Ura Basket-Lappeenrannan NMKYValkeavuoren LiikuntahalliRuutu
Kierros 16to2.2.19:30Pyrintö Akatemia B-BC Nokia AkatemiaPyynikin PalloiluhalliRuutu
Kierros 17to9.2.18:30Lappeenrannan NMKY-Munkkiniemen KisapojatLappeenrannan UrheilutaloRuutu
Kierros 17to9.2.18:30BC Nokia Akatemia-Team PajulahtiNokian PalloiluhalliRuutu
Kierros 17su12.2.16:00Karkkila-Espoo Basket TeamKarkkilan LiikuntahalliRuutu
Kierros 17su12.2.17:00Leppävaaran Pyrintö-PantteritLeppävaaran LiikuntahalliRuutu
Kierros 17su12.2.17:00PeU-Basket-Jyväskylän WeikotPerniön LiikuntahalliRuutu
Kierros 17su12.2.17:00Raholan Pyrkivä-Hyvinkään PontevaTesoman PalloiluhalliRuutu
Kierros 17su12.2.17:00PuHu Juniorit-Pyrintö Akatemia BMartinlaakson kouluRuutu
Kierros 17su12.2.17:00Kataja Basket Talents-Ura BasketMotonet AreenaRuutu
Kierros 18to16.2.19:30Pyrintö Akatemia B-Munkkiniemen KisapojatPyynikin PalloiluhalliRuutu
Kierros 18la18.2.17:00Team Pajulahti-PuHu JunioritLahti Energia AreenaRuutu
Kierros 18su19.2.17:00Jyväskylän Weikot-KarkkilaGradiaRuutu
Kierros 18su19.2.17:00Espoo Basket Team-PantteritEspoonlahden UrheiluhalliRuutu
Kierros 18su19.2.17:00Raholan Pyrkivä-Leppävaaran PyrintöTesoman PalloiluhalliRuutu
Kierros 18su19.2.17:00Hyvinkään Ponteva-PeU-BasketMartinhalliRuutu
Kierros 18su19.2.13:00Kataja Basket Talents-Lappeenrannan NMKYMotonet AreenaRuutu
Kierros 18su19.2.17:00Ura Basket-BC Nokia AkatemiaValkeavuoren LiikuntahalliRuutu
Kierros 19to23.2.18:30Lappeenrannan NMKY-Pyrintö Akatemia BLappeenrannan UrheilutaloRuutu
Kierros 19to23.2.18:30BC Nokia Akatemia-Kataja Basket TalentsNokian PalloiluhalliRuutu
Kierros 19su26.2.16:00Karkkila-Hyvinkään PontevaKarkkilan LiikuntahalliRuutu
Kierros 19su26.2.17:00Pantterit-Jyväskylän WeikotHerttoniemenrannan LiikuntahalliRuutu
Kierros 19su26.2.17:00Leppävaaran Pyrintö-Espoo Basket TeamLeppävaaran LiikuntahalliRuutu
Kierros 19su26.2.17:00PeU-Basket-Raholan PyrkiväPerniön LiikuntahalliRuutu
Kierros 19su26.2.17:00PuHu Juniorit-Ura BasketMartinlaakson kouluRuutu
Kierros 19su26.2.17:00Munkkiniemen Kisapojat-Team PajulahtiTöölön KisahalliRuutu
Kierros 20to2.3.18:30BC Nokia Akatemia-Lappeenrannan NMKYNokian PalloiluhalliRuutu
Kierros 20la4.3.17:00Team Pajulahti-Pyrintö Akatemia BLahti Energia AreenaRuutu
Kierros 20su5.3.17:00Raholan Pyrkivä-KarkkilaTesoman PalloiluhalliRuutu
Kierros 20su5.3.17:00Hyvinkään Ponteva-PantteritMartinhalliRuutu
Kierros 20su5.3.17:00Jyväskylän Weikot-Espoo Basket TeamGradiaRuutu
Kierros 20su5.3.17:00PeU-Basket-Leppävaaran PyrintöPerniön LiikuntahalliRuutu
Kierros 20su5.3.17:00Kataja Basket Talents-PuHu JunioritMotonet AreenaRuutu
Kierros 20su5.3.17:00Ura Basket-Munkkiniemen KisapojatValkeavuoren LiikuntahalliRuutu
Kierros 21to9.3.19:30Pyrintö Akatemia B-Ura BasketPyynikin PalloiluhalliRuutu
Kierros 21to9.3.18:30Lappeenrannan NMKY-Team PajulahtiLappeenrannan UrheilutaloRuutu
Kierros 21su12.3.16:00Karkkila-PeU-BasketKarkkilan LiikuntahalliRuutu
Kierros 21su12.3.17:00Pantterit-Raholan PyrkiväHerttoniemenrannan LiikuntahalliRuutu
Kierros 21su12.3.17:00Espoo Basket Team-Hyvinkään PontevaEspoonlahden UrheiluhalliRuutu
Kierros 21su12.3.17:00Leppävaaran Pyrintö-Jyväskylän WeikotLeppävaaran LiikuntahalliRuutu
Kierros 21su12.3.17:00PuHu Juniorit-BC Nokia AkatemiaMartinlaakson kouluRuutu
Kierros 21su12.3.17:00Munkkiniemen Kisapojat-Kataja Basket TalentsTöölön KisahalliRuutu
Kierros 22su19.3.17:00Leppävaaran Pyrintö-KarkkilaLeppävaaran LiikuntahalliRuutu
Kierros 22su19.3.17:00PeU-Basket-PantteritPerniön LiikuntahalliRuutu
Kierros 22su19.3.17:00Raholan Pyrkivä-Espoo Basket TeamTesoman PalloiluhalliRuutu
Kierros 22su19.3.17:00Hyvinkään Ponteva-Jyväskylän WeikotMartinhalliRuutu
Kierros 22su19.3.17:00Lappeenrannan NMKY-PuHu JunioritLappeenrannan UrheilutaloRuutu
Kierros 22su19.3.17:00BC Nokia Akatemia-Munkkiniemen KisapojatNokian PalloiluhalliRuutu
Kierros 22su19.3.17:00Kataja Basket Talents-Pyrintö Akatemia BMotonet AreenaRuutu
Kierros 22su19.3.17:00Ura Basket-Team PajulahtiValkeavuoren LiikuntahalliRuutu
Kierros 13: LrNMKY - Raholan Pyrkivä
Kierros 9: LrNMKY - Leppävaaran Pyrintö

Tiedot

Päivämäärä:
15.12.2022
Aika:
18:30 - 20:30
Tapahtumaluokat:
, ,

Järjestäjä

Namika
Puhelin:
0401990756
Sähköposti:
toimisto@namikalappeenranta.fi
Näytä Järjestäjä WWW-sivusto

Tapahtumapaikka

Lappeenrannan Urheilutalo
Pohjolankatu 29
Lappeenranta, 53100
+ Google Map
692030
DD päivää
HH tuntia
MM min
SS sek