16:30 - 17:30 Tapahtumasarja Minit ma-harkat 28.9.2020 klo 16:30 - 17:30 Tapahtumasarja Minit ma-harkat Ja tiedoksi:
18:30 - 20:00 Tapahtumasarja U16 / U17 harkat 28.9.2020 klo 18:30 - 20:00 Tapahtumasarja U16 / U17 harkat
17:00 - 18:00 Tapahtumasarja Tenavat harjoitukset 30.9.2020 klo 17:00 - 18:00 Tapahtumasarja Tenavat harjoitukset Valmentajat ovat seuraavat: Tenavat: Jyrki Pienmunne Mikrot: Samir Fahkri ja Veikka Rantatulkkila Minit: Emppu Kankaanpää Minit harraste: Mikko Rautiainen Tervetuloa mukaan!
17:00 - 18:00 Tapahtumasarja U16 / U17 harkat 30.9.2020 klo 17:00 - 18:00 Tapahtumasarja U16 / U17 harkat
18:45 - 19:45 Tapahtumasarja Minit to-harkat 1.10.2020 klo 18:45 - 19:45 Tapahtumasarja Minit to-harkat Ja tiedoksi:
19:45 - 21:00 Tapahtumasarja U16 / U17 harkat 1.10.2020 klo 19:45 - 21:00 Tapahtumasarja U16 / U17 harkat
17:00 - 18:00 Tapahtumasarja Mikrot pe-harkat 2.10.2020 klo 17:00 - 18:00 Tapahtumasarja Mikrot pe-harkat Ja tiedoksi:
17:00 - 18:00 Tapahtumasarja Minit pe-harkat 2.10.2020 klo 17:00 - 18:00 Tapahtumasarja Minit pe-harkat
10:00 - 11:00 Tapahtumasarja U16 / U17 harkat 3.10.2020 klo 10:00 - 11:00 Tapahtumasarja U16 / U17 harkat
16:30 - 17:30 Tapahtumasarja Minit ma-harkat 5.10.2020 klo 16:30 - 17:30 Tapahtumasarja Minit ma-harkat Ja tiedoksi:
18:30 - 20:00 Tapahtumasarja U16 / U17 harkat 5.10.2020 klo 18:30 - 20:00 Tapahtumasarja U16 / U17 harkat
17:00 - 18:00 Tapahtumasarja Tenavat harjoitukset 7.10.2020 klo 17:00 - 18:00 Tapahtumasarja Tenavat harjoitukset Valmentajat ovat seuraavat: Tenavat: Jyrki Pienmunne Mikrot: Samir Fahkri ja Veikka Rantatulkkila Minit: Emppu Kankaanpää Minit harraste: Mikko Rautiainen Tervetuloa mukaan!
17:00 - 18:00 Tapahtumasarja U16 / U17 harkat 7.10.2020 klo 17:00 - 18:00 Tapahtumasarja U16 / U17 harkat
18:45 - 19:45 Tapahtumasarja Minit to-harkat 8.10.2020 klo 18:45 - 19:45 Tapahtumasarja Minit to-harkat Ja tiedoksi:
19:45 - 21:00 Tapahtumasarja U16 / U17 harkat 8.10.2020 klo 19:45 - 21:00 Tapahtumasarja U16 / U17 harkat
17:00 - 18:00 Tapahtumasarja Mikrot pe-harkat 9.10.2020 klo 17:00 - 18:00 Tapahtumasarja Mikrot pe-harkat Ja tiedoksi:
17:00 - 18:00 Tapahtumasarja Minit pe-harkat 9.10.2020 klo 17:00 - 18:00 Tapahtumasarja Minit pe-harkat
10:00 - 11:00 Tapahtumasarja U16 / U17 harkat 10.10.2020 klo 10:00 - 11:00 Tapahtumasarja U16 / U17 harkat
16:30 - 17:30 Tapahtumasarja Minit ma-harkat 12.10.2020 klo 16:30 - 17:30 Tapahtumasarja Minit ma-harkat Ja tiedoksi:
18:30 - 20:00 Tapahtumasarja U16 / U17 harkat 12.10.2020 klo 18:30 - 20:00 Tapahtumasarja U16 / U17 harkat
17:00 - 18:00 Tapahtumasarja U16 / U17 harkat 14.10.2020 klo 17:00 - 18:00 Tapahtumasarja U16 / U17 harkat
17:00 - 18:00 Tapahtumasarja Tenavat harjoitukset 14.10.2020 klo 17:00 - 18:00 Tapahtumasarja Tenavat harjoitukset Valmentajat ovat seuraavat: Tenavat: Jyrki Pienmunne Mikrot: Samir Fahkri ja Veikka Rantatulkkila Minit: Emppu Kankaanpää Minit harraste: Mikko Rautiainen Tervetuloa mukaan!
18:45 - 19:45 Tapahtumasarja Minit to-harkat 15.10.2020 klo 18:45 - 19:45 Tapahtumasarja Minit to-harkat Ja tiedoksi:
19:45 - 21:00 Tapahtumasarja U16 / U17 harkat 15.10.2020 klo 19:45 - 21:00 Tapahtumasarja U16 / U17 harkat
17:00 - 18:00 Tapahtumasarja Minit pe-harkat 16.10.2020 klo 17:00 - 18:00 Tapahtumasarja Minit pe-harkat
17:00 - 18:00 Tapahtumasarja Mikrot pe-harkat 16.10.2020 klo 17:00 - 18:00 Tapahtumasarja Mikrot pe-harkat Ja tiedoksi:
10:00 - 11:00 Tapahtumasarja U16 / U17 harkat 17.10.2020 klo 10:00 - 11:00 Tapahtumasarja U16 / U17 harkat
18:00 - 20:00 Kierros 1: Lappeenrannan NMKY – Raholan Pyrkivä 17.10.2020 klo 18:00 - 20:00 Kierros 1: Lappeenrannan NMKY – Raholan Pyrkivä Kierros 1, pelikausi 2020 - 2021. Otteluseuranta:
16:30 - 17:30 Tapahtumasarja Minit ma-harkat 19.10.2020 klo 16:30 - 17:30 Tapahtumasarja Minit ma-harkat Ja tiedoksi:
18:30 - 20:00 Tapahtumasarja U16 / U17 harkat 19.10.2020 klo 18:30 - 20:00 Tapahtumasarja U16 / U17 harkat
17:00 - 18:00 Tapahtumasarja Tenavat harjoitukset 21.10.2020 klo 17:00 - 18:00 Tapahtumasarja Tenavat harjoitukset Valmentajat ovat seuraavat: Tenavat: Jyrki Pienmunne Mikrot: Samir Fahkri ja Veikka Rantatulkkila Minit: Emppu Kankaanpää Minit harraste: Mikko Rautiainen Tervetuloa mukaan!
17:00 - 18:00 Tapahtumasarja U16 / U17 harkat 21.10.2020 klo 17:00 - 18:00 Tapahtumasarja U16 / U17 harkat
18:45 - 19:45 Tapahtumasarja Minit to-harkat 22.10.2020 klo 18:45 - 19:45 Tapahtumasarja Minit to-harkat Ja tiedoksi:
19:45 - 21:00 Tapahtumasarja U16 / U17 harkat 22.10.2020 klo 19:45 - 21:00 Tapahtumasarja U16 / U17 harkat
17:00 - 18:00 Tapahtumasarja Mikrot pe-harkat 23.10.2020 klo 17:00 - 18:00 Tapahtumasarja Mikrot pe-harkat Ja tiedoksi:
17:00 - 18:00 Tapahtumasarja Minit pe-harkat 23.10.2020 klo 17:00 - 18:00 Tapahtumasarja Minit pe-harkat
10:00 - 11:00 Tapahtumasarja U16 / U17 harkat 24.10.2020 klo 10:00 - 11:00 Tapahtumasarja U16 / U17 harkat
17:00 - 19:00 Kierros 2: Äänekosken Huima – Lappeenrannan NMKY 25.10.2020 klo 17:00 - 19:00 Kierros 2: Äänekosken Huima – Lappeenrannan NMKY Kierros 2, pelikausi 2020 - 2021 Otteluseuranta:
16:30 - 17:30 Tapahtumasarja Minit ma-harkat 26.10.2020 klo 16:30 - 17:30 Tapahtumasarja Minit ma-harkat Ja tiedoksi:
18:30 - 20:00 Tapahtumasarja U16 / U17 harkat 26.10.2020 klo 18:30 - 20:00 Tapahtumasarja U16 / U17 harkat
17:00 - 18:00 Tapahtumasarja U16 / U17 harkat 28.10.2020 klo 17:00 - 18:00 Tapahtumasarja U16 / U17 harkat
17:00 - 18:00 Tapahtumasarja Tenavat harjoitukset 28.10.2020 klo 17:00 - 18:00 Tapahtumasarja Tenavat harjoitukset Valmentajat ovat seuraavat: Tenavat: Jyrki Pienmunne Mikrot: Samir Fahkri ja Veikka Rantatulkkila Minit: Emppu Kankaanpää Minit harraste: Mikko Rautiainen Tervetuloa mukaan!
18:45 - 19:45 Tapahtumasarja Minit to-harkat 29.10.2020 klo 18:45 - 19:45 Tapahtumasarja Minit to-harkat Ja tiedoksi:
19:45 - 21:00 Tapahtumasarja U16 / U17 harkat 29.10.2020 klo 19:45 - 21:00 Tapahtumasarja U16 / U17 harkat
17:00 - 18:00 Tapahtumasarja Mikrot pe-harkat 30.10.2020 klo 17:00 - 18:00 Tapahtumasarja Mikrot pe-harkat Ja tiedoksi:
17:00 - 18:00 Tapahtumasarja Minit pe-harkat 30.10.2020 klo 17:00 - 18:00 Tapahtumasarja Minit pe-harkat
10:00 - 11:00 Tapahtumasarja U16 / U17 harkat 31.10.2020 klo 10:00 - 11:00 Tapahtumasarja U16 / U17 harkat
18:00 - 20:00 Kierros 3: Lappeenrannan NMKY – Pyrintö Akatemia B 1.11.2020 klo 18:00 - 20:00 Kierros 3: Lappeenrannan NMKY – Pyrintö Akatemia B Kierros 3, pelikausi 2020 - 2021 Otteluseuranta var customServiceUrl = 'https://widgets.baskethotel.com/'; var request = new MBT.API.Widgets.RenderRequest(); var widget = new MBT.API.Widgets.Widget(); widget.setContainer('mbt-widget-container-364e292e5f2e3c633b0c7e46b6079bbe'); widget.setWidgetId(MBT.API.Widgets.CLUB_FULL_VIEW_WIDGET); widget.setParam('club_id', 1445); widget.setParam('roster_link_visible', 1); widget.setParam('roster_link_handler', 'navigateClubRoster'); widget.setParam('standings_link_visible', 1); widget.setParam('standings_link_handler', 'navigateClubStandings'); widget.setParam('schedule_link_visible', 1); widget.setParam('schedule_link_handler', 'navigateClubSchedule'); widget.setParam('full_schedule_link_visible', 1); widget.setParam('full_schedule_link_handler', 'navigateClubFullSchedule'); widget.setParam('player_link_visible', 1); widget.setParam('player_link_handler', 'navigateClubPlayer'); widget.setParam('team_link_visible', 1); widget.setParam('team_link_handler', 'navigateClubTeam'); widget.setParam('game_link_visible', 1); widget.setParam('game_link_handler', 'navigateClubGame'); request.addWidget(widget); request.render();