🏀 Osaatko koripallon säännöt? 🏀
Ladataan Tapahtumat

« Kaikki Tapahtumat

  • Tämä tapahtuma on mennyt.

Kierros 8: Lappeenrannan NMKY -Kipinä Basket

29.11.2020 @ 14:00 - 16:00

Kierros 8, pelikausi 2020 – 2021.

Otteluseuranta

KrsvppvmkloKotiVierasPaikka
21su21.2.202117:00Lahti BasketballHyvinkään PontevaLahti Energia Areena
9pe4.12.202018:30WestsidePyrintö Akatemia BOpinmäen Liikuntahalli
21su21.2.202117:00KarkkilaPyrintö Akatemia BKarkkilan Liikuntahalli
9pe4.12.202018:30KarkkilaHyvinkään PontevaKarkkilan Liikuntahalli
21su21.2.202017:00Raholan PyrkiväPeU-BasketTesoman Palloiluhalli
9pe4.12.202018:30Forssan KoripojatLappeenrannan NMKYFeeniks
21su21.2.202116:00Kipinä BasketLappeenrannan NMKYÄänekosken Liikuntatalo
9pe4.12.202018:30Kipinä BasketPeU-BasketÄänekosken Liikuntatalo
21su21.2.202114:00Forssan KoripojatJyväskylän WeikotFeeniks
8su29.11.202017:00Ura BasketPuHu JunioritLittoisten Monitoimitalo
21su21.2.202114:00WestsideÄänekosken HuimaOpinmäen Liikuntahalli
8su29.11.202017:00Hyvinkään PontevaLahti BasketballMartinhalli
20su14.2.202117:00Raholan PyrkiväWestsideTesoman Palloiluhalli
8su29.11.202017:00Äänekosken HuimaWestsideÄänekoski Areena Pankkari
20su14.2.202117:00Äänekosken HuimaKarkkilaÄänekoski Areena Pankkari
8su29.11.202017:00PeU-BasketRaholan PyrkiväPerniön Liikuntahalli
20su14.2.202117:00Hyvinkään PontevaPuHu JunioritMartinhalli
8su29.11.202014:00Lappeenrannan NMKYKipinä BasketLappeenrannan Urheilutalo
20su14.2.202117:00Ura BasketForssan KoripojatLittoisten Monitoimitalo
8su29.11.202013:00Jyväskylän WeikotForssan KoripojatGradia
20su14.2.202117:00PeU-BasketLappeenrannan NMKYPerniön Liikuntahalli
8to26.11.202018:30Pyrintö Akatemia BKarkkilaPyynikin Palloiluhalli
20pe12.2.202119:30Jyväskylän WeikotKipinä BasketGradia
7ti24.11.202018:30Lahti BasketballPyrintö Akatemia BLahti Energia Areena
20to11.2.202118:30Pyrintö Akatemia BLahti BasketballPyynikin Palloiluhalli
7su22.11.202017:00WestsideRaholan PyrkiväOpinmäen Liikuntahalli
19su7.2.202117:00Forssan KoripojatHyvinkään PontevaFeeniks
7su22.11.202017:00KarkkilaÄänekosken HuimaKarkkilan Liikuntahalli
19su7.2.202117:00PuHu JunioritPyrintö Akatemia BMartinlaakson koulu
7su22.11.202017:00Forssan KoripojatUra BasketFeeniks
19su7.2.202117:00Lahti BasketballÄänekosken HuimaLahti Energia Areena
7la20.3.202113:00Lappeenrannan NMKYPeU-BasketLappeenrannan Urheilutalo
19su7.2.202117:00KarkkilaRaholan PyrkiväKarkkilan Liikuntahalli
7su22.11.202016:00Kipinä BasketJyväskylän WeikotÄänekosken Liikuntatalo
19su7.2.202117:00WestsidePeU-BasketOpinmäen Liikuntahalli
7pe20.11.202019:30PuHu JunioritHyvinkään PontevaMartinlaakson koulu
19su7.2.202116:00Kipinä BasketUra BasketÄänekosken Liikuntatalo
6su15.11.202017:00Ura BasketKipinä BasketLittoisten Monitoimitalo
19ke3.2.202118:30Lappeenrannan NMKYJyväskylän WeikotLappeenrannan Urheilutalo
6su15.11.202017:00Hyvinkään PontevaForssan KoripojatMartinhalli
18la13.2.202117:00Ura BasketLappeenrannan NMKYLittoisten Monitoimitalo
6su15.11.202017:00Pyrintö Akatemia BPuHu JunioritPyynikin Palloiluhalli
18la6.2.202114:00PeU-BasketJyväskylän WeikotPerniön Liikuntahalli
6su15.11.202017:00Äänekosken HuimaLahti BasketballÄänekoski Areena Pankkari
18pe5.2.202118:30WestsideKarkkilaOpinmäen Liikuntahalli
6su15.11.202017:00Raholan PyrkiväKarkkilaTesoman Palloiluhalli
18pe5.2.202118:30Raholan PyrkiväLahti BasketballTesoman Palloiluhalli
6su15.11.202017:00PeU-BasketWestsidePerniön Liikuntahalli
18pe5.2.202118:30Hyvinkään PontevaKipinä BasketMartinhalli
6su15.11.202013:00Jyväskylän WeikotLappeenrannan NMKYGradia
18to4.2.202118:30Äänekosken HuimaPuHu JunioritÄänekoski Areena Pankkari
5la6.3.202115:00Jyväskylän WeikotPeU-BasketGradia
18to4.2.202118:30Pyrintö Akatemia BForssan KoripojatPyynikin Palloiluhalli
5pe20.11.202018:30Lahti BasketballRaholan PyrkiväLahti Energia Areena
17su31.1.202117:00Forssan KoripojatÄänekosken HuimaFeeniks
5pe13.11.202019:30PuHu JunioritÄänekosken HuimaMartinlaakson koulu
17su31.1.202117:00KarkkilaPeU-BasketKarkkilan Liikuntahalli
5pe13.11.202018:30KarkkilaWestsideKarkkilan Liikuntahalli
17su31.1.202116:00Kipinä BasketPyrintö Akatemia BÄänekosken Liikuntatalo
5pe13.11.202018:30Forssan KoripojatPyrintö Akatemia BFeeniks
17su31.1.202113:00Jyväskylän WeikotUra BasketGradia
5pe13.11.202018:30Lappeenrannan NMKYUra BasketLappeenrannan Urheilutalo
17la30.1.202118:00Lappeenrannan NMKYHyvinkään PontevaLappeenrannan Urheilutalo
5to12.11.202018:30Kipinä BasketHyvinkään PontevaÄänekosken Liikuntatalo
17la30.1.202117:00PuHu JunioritRaholan PyrkiväMartinlaakson koulu
4su8.11.202017:00Hyvinkään PontevaLappeenrannan NMKYMartinhalli
17la30.1.202117:00Lahti BasketballWestsideLahti Energia Areena
4su8.11.202017:00Äänekosken HuimaForssan KoripojatÄänekoski Areena Pankkari
16su24.1.202117:00KarkkilaLahti BasketballKarkkilan Liikuntahalli
4su8.11.202017:00WestsideLahti BasketballOpinmäen Liikuntahalli
16su24.1.202117:00Raholan PyrkiväForssan KoripojatTesoman Palloiluhalli
4su8.11.202017:00PeU-BasketKarkkilaPerniön Liikuntahalli
16su24.1.202117:00PeU-BasketUra BasketPerniön Liikuntahalli
4su8.11.202017:00Pyrintö Akatemia BKipinä BasketPyynikin Palloiluhalli
16su24.1.202114:00Hyvinkään PontevaJyväskylän WeikotMartinhalli
4su8.11.202015:00Ura BasketJyväskylän WeikotLittoisten Monitoimitalo
16to21.1.202118:30WestsidePuHu JunioritOpinmäen Liikuntahalli
4to5.11.202018:30Raholan PyrkiväPuHu JunioritTesoman Palloiluhalli
16to21.1.202118:30Äänekosken HuimaKipinä BasketÄänekoski Areena Pankkari
3su1.11.202018:00Lappeenrannan NMKYPyrintö Akatemia BLappeenrannan Urheilutalo
16to21.1.202118:30Pyrintö Akatemia BLappeenrannan NMKYPyynikin Palloiluhalli
3su1.11.202017:00Forssan KoripojatRaholan PyrkiväFeeniks
15su17.1.202117:00Ura BasketHyvinkään PontevaLittoisten Monitoimitalo
3su1.11.202017:00Ura BasketPeU-BasketLittoisten Monitoimitalo
15su17.1.202116:00Kipinä BasketRaholan PyrkiväÄänekosken Liikuntatalo
3su1.11.202016:00Kipinä BasketÄänekosken HuimaÄänekosken Liikuntatalo
15su17.1.202114:00Forssan KoripojatWestsideFeeniks
3su1.11.202013:00Lahti BasketballKarkkilaLahti Energia Areena
15su17.1.202114:00Lappeenrannan NMKYÄänekosken HuimaLappeenrannan Urheilutalo
3su1.11.202013:00Jyväskylän WeikotHyvinkään PontevaGradia
15su17.1.202113:00Jyväskylän WeikotPyrintö Akatemia BGradia
3pe30.10.202019:30PuHu JunioritWestsideMartinlaakson koulu
15la16.1.202117:00Lahti BasketballPeU-BasketLahti Energia Areena
2su25.10.202017:00Hyvinkään PontevaUra BasketMartinhalli
15pe15.1.202119:30PuHu JunioritKarkkilaMartinlaakson koulu
2su25.10.202017:00Äänekosken HuimaLappeenrannan NMKYÄänekoski Areena Pankkari
14su10.1.202117:00Lahti BasketballPuHu JunioritLahti Energia Areena
2su25.10.202017:00Raholan PyrkiväKipinä BasketTesoman Palloiluhalli
14su10.1.202117:00KarkkilaForssan KoripojatKarkkilan Liikuntahalli
26su28.3.202117:00Hyvinkään PontevaPyrintö Akatemia BMartinhalli
2su25.10.202017:00WestsideForssan KoripojatOpinmäen Liikuntahalli
14su10.1.202117:00WestsideKipinä BasketOpinmäen Liikuntahalli
26su28.3.202117:00Ura BasketÄänekosken HuimaLittoisten Monitoimitalo
2su25.10.202017:00KarkkilaPuHu JunioritKarkkilan Liikuntahalli
14su10.1.202117:00Raholan PyrkiväLappeenrannan NMKYTesoman Palloiluhalli
26su28.3.202117:00Lappeenrannan NMKYWestsideLappeenrannan Urheilutalo
2su25.10.202017:00PeU-BasketLahti BasketballPerniön Liikuntahalli
14su10.1.202117:00PeU-BasketHyvinkään PontevaPerniön Liikuntahalli
26su28.3.202117:00Kipinä BasketKarkkilaÄänekosken Liikuntatalo
2to22.10.202018:30Pyrintö Akatemia BJyväskylän WeikotPyynikin Palloiluhalli
14to7.1.202118:30Äänekosken HuimaJyväskylän WeikotÄänekoski Areena Pankkari
26su28.3.202117:00Forssan KoripojatLahti BasketballFeeniks
1su18.10.202017:00PuHu JunioritLahti BasketballMartinlaakson koulu
14to7.1.202118:30Pyrintö Akatemia BUra BasketPyynikin Palloiluhalli
26su28.3.202117:00PeU-BasketPuHu JunioritPerniön Liikuntahalli
1su18.10.202017:00Forssan KoripojatKarkkilaFeeniks
13su28.3.202017:00Raholan PyrkiväJyväskylän WeikotTesoman Palloiluhalli
26su3.1.202113:00Jyväskylän WeikotRaholan PyrkiväGradia
1su18.10.202017:00Ura BasketPyrintö Akatemia BLittoisten Monitoimitalo
13to7.1.202118:30KarkkilaKipinä BasketKarkkilan Liikuntahalli
25su21.3.202117:00Lahti BasketballKipinä BasketLahti Energia Areena
1su18.10.202017:00Hyvinkään PontevaPeU-BasketMartinhalli
13ke6.1.202117:00PuHu JunioritPeU-BasketMartinlaakson koulu
25su21.3.202117:00Raholan PyrkiväUra BasketTesoman Palloiluhalli
1su18.10.202016:00Kipinä BasketWestsideÄänekosken Liikuntatalo
13su3.1.202117:00Äänekosken HuimaUra BasketÄänekoski Areena Pankkari
25su21.3.202117:00Äänekosken HuimaHyvinkään PontevaÄänekoski Areena Pankkari
1la17.10.202018:00Lappeenrannan NMKYRaholan PyrkiväLappeenrannan Urheilutalo
13su3.1.202117:00WestsideLappeenrannan NMKYOpinmäen Liikuntahalli
25su21.3.202115:00WestsideJyväskylän WeikotOpinmäen Liikuntahalli
1to15.10.202018:30Jyväskylän WeikotÄänekosken HuimaGradia
13su3.1.202113:00Lahti BasketballForssan KoripojatLahti Energia Areena
25la20.3.202117:00PuHu JunioritForssan KoripojatMartinlaakson koulu
13su3.1.202113:00Pyrintö Akatemia BHyvinkään PontevaPyynikin Palloiluhalli
25to18.3.202118:30Pyrintö Akatemia BPeU-BasketPyynikin Palloiluhalli
12su20.12.202017:00Lappeenrannan NMKYKarkkilaLappeenrannan Urheilutalo
25pe12.3.202118:30KarkkilaLappeenrannan NMKYKarkkilan Liikuntahalli
12su20.12.202017:00Hyvinkään PontevaÄänekosken HuimaMartinhalli
24su14.3.202117:00Hyvinkään PontevaRaholan PyrkiväMartinhalli
12su20.12.202017:00PeU-BasketPyrintö Akatemia BPerniön Liikuntahalli
24su14.3.202117:00Ura BasketWestsideLittoisten Monitoimitalo
12su20.12.202013:00Jyväskylän WeikotWestsideGradia
24su14.3.202117:00Lappeenrannan NMKYLahti BasketballLappeenrannan Urheilutalo
12la19.12.202017:00Ura BasketRaholan PyrkiväLittoisten Monitoimitalo
24su14.3.202116:00Kipinä BasketPuHu JunioritÄänekosken Liikuntatalo
12la19.12.202016:00Kipinä BasketLahti BasketballÄänekosken Liikuntatalo
24su14.3.202117:00PeU-BasketForssan KoripojatPerniön Liikuntahalli
12ke16.12.202018:30Forssan KoripojatPuHu JunioritFeeniks
24to11.3.202118:30Pyrintö Akatemia BÄänekosken HuimaPyynikin Palloiluhalli
11su14.3.202117:00KarkkilaJyväskylän WeikotKarkkilan Liikuntahalli
24su13.12.202013:00Jyväskylän WeikotKarkkilaGradia
11su13.12.202017:00Äänekosken HuimaPyrintö Akatemia BÄänekoski Areena Pankkari
23su7.3.202117:00Forssan KoripojatKipinä BasketFeeniks
11su13.12.202017:00WestsideUra BasketOpinmäen Liikuntahalli
23su7.3.202117:00PuHu JunioritLappeenrannan NMKYMartinlaakson koulu
11su13.12.202017:00Lahti BasketballLappeenrannan NMKYLahti Energia Areena
23su7.3.202117:00Lahti BasketballJyväskylän WeikotLahti Energia Areena
11la12.12.202017:00PuHu JunioritKipinä BasketMartinlaakson koulu
23su7.3.202117:00KarkkilaUra BasketKarkkilan Liikuntahalli
11la12.12.202013:00Raholan PyrkiväHyvinkään PontevaTesoman Palloiluhalli
23su7.3.202117:00WestsideHyvinkään PontevaOpinmäen Liikuntahalli
11pe11.12.202018:30Forssan KoripojatPeU-BasketFeeniks
23su7.3.202117:00Raholan PyrkiväPyrintö Akatemia BTesoman Palloiluhalli
10su6.12.202016:00Hyvinkään PontevaWestsideMartinhalli
23su7.3.202117:00Äänekosken HuimaPeU-BasketÄänekoski Areena Pankkari
10su6.12.202015:00Kipinä BasketForssan KoripojatÄänekosken Liikuntatalo
22su28.2.202117:00Äänekosken HuimaRaholan PyrkiväÄänekoski Areena Pankkari
10su6.12.202015:00Lappeenrannan NMKYPuHu JunioritLappeenrannan Urheilutalo
22su28.2.202117:00Hyvinkään PontevaKarkkilaMartinhalli
10su6.12.202015:00Ura BasketKarkkilaLittoisten Monitoimitalo
22su28.2.202117:00Ura BasketLahti BasketballLittoisten Monitoimitalo
10su6.12.202015:00Pyrintö Akatemia BRaholan PyrkiväPyynikin Palloiluhalli
22su28.2.202117:00Lappeenrannan NMKYForssan KoripojatLappeenrannan Urheilutalo
10su6.12.202015:00PeU-BasketÄänekosken HuimaPerniön Liikuntahalli
22su28.2.202117:00PeU-BasketKipinä BasketPerniön Liikuntahalli
10su6.12.202013:00Jyväskylän WeikotLahti BasketballGradia
22su28.2.202113:00Jyväskylän WeikotPuHu JunioritGradia
9pe4.12.202019:30Lahti BasketballUra BasketLahti Energia Areena
22to18.2.202118:30Pyrintö Akatemia BWestsidePyynikin Palloiluhalli
9pe4.12.202019:30PuHu JunioritJyväskylän WeikotMartinlaakson koulu
21su21.2.202117:00PuHu JunioritUra BasketMartinlaakson koulu
9pe4.12.202018:30Raholan PyrkiväÄänekosken HuimaTesoman Palloiluhalli
Kierros 12: Lappeenrannan NMKY - Karkkila (siirretty peli)
Kierros 5: Lappeenrannan NMKY - Ura Basket

Tiedot

Päivämäärä:
29.11.2020
Aika:
14:00 - 16:00
Tapahtumaluokat:
, ,

Järjestäjä

Namika
Puhelin:
0401990756
Sähköposti:
toimisto@namikalappeenranta.fi
Näytä Järjestäjä WWW-sivusto

Tapahtumapaikka

Lappeenrannan Urheilutalo
Pohjolankatu 29
Lappeenranta, 53100
+ Google Map
4482702
DD päivää
HH tuntia
MM min
SS sek

Namikan matkassa mukana

>