🏀 Edustus kotiottelut kevät 2024 🏀
Ladataan Tapahtumat

« Kaikki Tapahtumat

  • Tämä tapahtuma on mennyt.

Kierros 12: PeU-Basket – Lappeenrannan NMKY

7.1. klo 17:00 - 19:00

M1DB, runkosarja 2023 – 2024

kierros 12

Otteluseuranta

Etsi muita tapahtumia


M1DB sarjaohjelma 2023-2024
KierrosPvPvmKloKoti-VierasPaikkaTV
Kierros 1to5.10.202319:30Pyrintö Akatemia B-PeU-BasketPyynikin PalloiluhalliTBA
Kierros 1to5.10.202319:30KTP-Leppävaaran PyrintöSteveco AreenaTBA
Kierros 1pe6.10.202318:30Ura Basket-Lappeenrannan NMKYValkeavuoren LiikuntahalliTBA
Kierros 1su8.10.202316:00Karkkila-Team PajulahtiKarkkilan LiikuntahalliTBA
Kierros 1su8.10.202317:00Kataja Basket Talents-BC Nokia AkatemiaMotonet AreenaTBA
Kierros 1su8.10.202317:00Pantterit-Hyvinkään PontevaHerttoniemenrannan LiikuntahalliTBA
Kierros 1su8.10.202317:00Munkkiniemen Kisapojat-Espoo Basket TeamTöölön KisahalliTBA
Kierros 2to12.10.202318:30Lappeenrannan NMKY-PantteritLappeenrannan UrheilutaloTBA
Kierros 2pe13.10.202319:00Team Pajulahti-Pyrintö Akatemia BLahti Energia AreenaTBA
Kierros 2su15.10.202317:00BC Nokia Akatemia-KarkkilaHarjuniityn LiikuntahalliTBA
Kierros 2su15.10.202317:00PeU-Basket-PuHu JunioritPerniön LiikuntahalliTBA
Kierros 2su15.10.202317:00Leppävaaran Pyrintö-Ura BasketLeppävaaran LiikuntahalliTBA
Kierros 2su15.10.202317:00Espoo Basket Team-KTPEspoonlahden UrheiluhalliTBA
Kierros 2su15.10.202317:00Hyvinkään Ponteva-Munkkiniemen KisapojatMartinhalliTBA
Kierros 3to19.10.202318:30Lappeenrannan NMKY-Leppävaaran PyrintöLappeenrannan UrheilutaloTBA
Kierros 3to19.10.202319:30Pyrintö Akatemia B-PuHu JunioritPyynikin PalloiluhalliTBA
Kierros 3to19.10.202319:30KTP-Hyvinkään PontevaSteveco AreenaTBA
Kierros 3pe20.10.202318:30Ura Basket-Espoo Basket TeamValkeavuoren LiikuntahalliTBA
Kierros 3su22.10.202317:00Team Pajulahti-BC Nokia AkatemiaLahti Energia AreenaTBA
Kierros 3su22.10.202317:00Kataja Basket Talents-PeU-BasketMotonet AreenaTBA
Kierros 3su22.10.202317:00Pantterit-Munkkiniemen KisapojatHerttoniemenrannan LiikuntahalliTBA
Kierros 4pe27.10.202318:30BC Nokia Akatemia-Pyrintö Akatemia BHarjuniityn LiikuntahalliTBA
Kierros 4pe27.10.202318:30PuHu Juniorit-Kataja Basket TalentsEnergia AreenaTBA
Kierros 4su29.10.202317:00PeU-Basket-KarkkilaPerniön LiikuntahalliTBA
Kierros 4su29.10.202317:00Hyvinkään Ponteva-Ura BasketMartinhalliTBA
Kierros 4su29.10.202317:00Espoo Basket Team-Lappeenrannan NMKYEspoonlahden UrheiluhalliTBA
Kierros 4su29.10.202317:00Leppävaaran Pyrintö-PantteritLeppävaaran LiikuntahalliTBA
Kierros 4su29.10.202317:00Munkkiniemen Kisapojat-KTPTöölön KisahalliTBA
Kierros 5to2.11.202318:30Lappeenrannan NMKY-Hyvinkään PontevaLappeenrannan UrheilutaloTBA
Kierros 5pe3.11.202318:30Ura Basket-Munkkiniemen KisapojatValkeavuoren LiikuntahalliTBA
Kierros 5su5.11.202314:00Pyrintö Akatemia B-Kataja Basket TalentsPyynikin PalloiluhalliTBA
Kierros 5su5.11.202316:00Karkkila-PuHu JunioritKarkkilan LiikuntahalliTBA
Kierros 5su5.11.202317:00Team Pajulahti-PeU-BasketLahti Energia AreenaTBA
Kierros 5su5.11.202317:00Leppävaaran Pyrintö-Espoo Basket TeamLeppävaaran LiikuntahalliTBA
Kierros 5su5.11.202317:00Pantterit-KTPHerttoniemenrannan LiikuntahalliTBA
Kierros 6to9.11.202319:30KTP-Ura BasketSteveco AreenaTBA
Kierros 6pe10.11.202318:30PuHu Juniorit-Team PajulahtiEnergia AreenaTBA
Kierros 6su12.11.202311:30Hyvinkään Ponteva-Leppävaaran PyrintöMartinhalliTBA
Kierros 6su12.11.202317:00Kataja Basket Talents-KarkkilaMotonet AreenaTBA
Kierros 6su12.11.202317:00PeU-Basket-BC Nokia AkatemiaPerniön LiikuntahalliTBA
Kierros 6su12.11.202317:00Munkkiniemen Kisapojat-Lappeenrannan NMKYTöölön KisahalliTBA
Kierros 6su12.11.202317:00Espoo Basket Team-PantteritEspoonlahden UrheiluhalliTBA
Kierros 7to15.11.202318:30Lappeenrannan NMKY-KTPLappeenrannan UrheilutaloTBA
Kierros 7pe17.11.202318:30BC Nokia Akatemia-PuHu JunioritHarjuniityn LiikuntahalliTBA
Kierros 7pe17.11.202318:30Ura Basket-PantteritValkeavuoren LiikuntahalliTBA
Kierros 7la18.11.202315:00Karkkila-Pyrintö Akatemia BKarkkilan LiikuntahalliTBA
Kierros 7su19.11.202317:00Team Pajulahti-Kataja Basket TalentsLahti Energia AreenaTBA
Kierros 7su19.11.202317:00Leppävaaran Pyrintö-Munkkiniemen KisapojatLeppävaaran LiikuntahalliTBA
Kierros 7su19.11.202317:00Espoo Basket Team-Hyvinkään PontevaEspoonlahden UrheiluhalliTBA
Kierros 8ti21.11.202319:30Pyrintö Akatemia B-Espoo Basket TeamPyynikin PalloiluhalliTBA
Kierros 8to23.11.202318:30Karkkila-PantteritKarkkilan LiikuntahalliTBA
Kierros 8pe24.11.202320:15PuHu Juniorit-Hyvinkään PontevaEnergia AreenaTBA
Kierros 8su26.11.202317:00Team Pajulahti-Leppävaaran PyrintöLahti Energia AreenaTBA
Kierros 8su26.11.202317:00BC Nokia Akatemia-Lappeenrannan NMKYHarjuniityn LiikuntahalliTBA
Kierros 8su26.11.202317:00PeU-Basket-Munkkiniemen KisapojatPerniön LiikuntahalliTBA
Kierros 8su26.11.202317:00Kataja Basket Talents-KTPMotonet AreenaTBA
Kierros 9to30.11.202319:30KTP-PeU-BasketSteveco AreenaTBA
Kierros 9pe1.12.202318:30Ura Basket-PuHu JunioritValkeavuoren LiikuntahalliTBA
Kierros 9su3.12.202317:00Hyvinkään Ponteva-Kataja Basket TalentsMartinhalliTBA
Kierros 9su3.12.202317:00Pantterit-BC Nokia AkatemiaHerttoniemenrannan LiikuntahalliTBA
Kierros 9su3.12.202317:00Leppävaaran Pyrintö-KarkkilaLeppävaaran LiikuntahalliTBA
Kierros 9su3.12.202317:00Espoo Basket Team-Team PajulahtiEspoonlahden UrheiluhalliTBA
Kierros 9su3.12.202317:00Munkkiniemen Kisapojat-Pyrintö Akatemia BTöölön KisahalliTBA
Kierros 10ke6.12.202314:00PuHu Juniorit-Lappeenrannan NMKYEnergia AreenaTBA
Kierros 10to7.12.202319:30Pyrintö Akatemia B-KTPPyynikin PalloiluhalliTBA
Kierros 10pe8.12.202318:30BC Nokia Akatemia-Leppävaaran PyrintöHarjuniityn LiikuntahalliTBA
Kierros 10la9.12.202317:00Team Pajulahti-Munkkiniemen KisapojatLahti Energia AreenaTBA
Kierros 10su10.12.202317:00PeU-Basket-Hyvinkään PontevaPerniön LiikuntahalliTBA
Kierros 10su10.12.202317:00Kataja Basket Talents-Ura BasketMotonet AreenaTBA
Kierros 10to14.12.202318:30Karkkila-Espoo Basket TeamKarkkilan LiikuntahalliTBA
Kierros 11to14.12.202319:30KTP-Team PajulahtiSteveco AreenaTBA
Kierros 11pe15.12.202318:30Lappeenrannan NMKY-Kataja Basket TalentsLappeenrannan UrheilutaloTBA
Kierros 11pe15.12.202318:30Ura Basket-PeU-BasketValkeavuoren LiikuntahalliTBA
Kierros 11su17.12.202317:00Hyvinkään Ponteva-Pyrintö Akatemia BMartinhalliTBA
Kierros 11su17.12.202317:00Pantterit-PuHu JunioritHerttoniemenrannan LiikuntahalliTBA
Kierros 11su17.12.202317:00Espoo Basket Team-BC Nokia AkatemiaEspoonlahden UrheiluhalliTBA
Kierros 11su17.12.202317:00Munkkiniemen Kisapojat-KarkkilaTöölön KisahalliTBA
Kierros 12to4.1.202418:30Team Pajulahti-Hyvinkään PontevaLahti Energia AreenaTBA
Kierros 12pe5.1.202419:30Pyrintö Akatemia B-Ura BasketPyynikin PalloiluhalliTBA
Kierros 12pe5.1.202420:15PuHu Juniorit-Leppävaaran PyrintöEnergia AreenaTBA
Kierros 12su7.1.202416:00Karkkila-KTPKarkkilan LiikuntahalliTBA
Kierros 12su7.1.202417:00PeU-Basket-Lappeenrannan NMKYPerniön LiikuntahalliTBA
Kierros 12su7.1.202417:00Kataja Basket Talents-PantteritMotonet AreenaTBA
Kierros 12su7.1.202417:00BC Nokia Akatemia-Munkkiniemen KisapojatHarjuniityn LiikuntahalliTBA
Kierros 13to11.1.202418:30Lappeenrannan NMKY-Pyrintö Akatemia BLappeenrannan UrheilutaloTBA
Kierros 13to11.1.202419:30KTP-BC Nokia AkatemiaSteveco AreenaTBA
Kierros 13pe12.1.202418:30Ura Basket-Team PajulahtiValkeavuoren LiikuntahalliTBA
Kierros 13su14.1.202412:00Pantterit-PeU-BasketHerttoniemenrannan LiikuntahalliTBA
Kierros 13su14.1.202417:00Hyvinkään Ponteva-KarkkilaMartinhalliTBA
Kierros 13su14.1.202417:00Leppävaaran Pyrintö-Kataja Basket TalentsLeppävaaran LiikuntahalliTBA
Kierros 13su14.1.202417:00Espoo Basket Team-PuHu JunioritEspoonlahden UrheiluhalliTBA
Kierros 14ke17.1.202420:15PuHu Juniorit-Munkkiniemen KisapojatEnergia AreenaTBA
Kierros 14to18.1.202418:30Karkkila-Ura BasketKarkkilan LiikuntahalliTBA
Kierros 14to18.1.202419:30Pyrintö Akatemia B-PantteritPyynikin PalloiluhalliTBA
Kierros 14pe19.1.202418:30BC Nokia Akatemia-Hyvinkään PontevaHarjuniityn LiikuntahalliTBA
Kierros 14la20.1.202417:00Team Pajulahti-Lappeenrannan NMKYLahti Energia AreenaTBA
Kierros 14su21.1.202414:00Kataja Basket Talents-Espoo Basket TeamMotonet AreenaTBA
Kierros 14su21.1.202417:00PeU-Basket-Leppävaaran PyrintöPerniön LiikuntahalliTBA
Kierros 15to25.1.202418:30Lappeenrannan NMKY-KarkkilaLappeenrannan UrheilutaloTBA
Kierros 15to25.1.202419:30KTP-PuHu JunioritSteveco AreenaTBA
Kierros 15pe26.1.202418:30Ura Basket-BC Nokia AkatemiaValkeavuoren LiikuntahalliTBA
Kierros 15su28.1.202412:00Pantterit-Team PajulahtiHerttoniemenrannan LiikuntahalliTBA
Kierros 15su28.1.202417:00Leppävaaran Pyrintö-Pyrintö Akatemia BLeppävaaran LiikuntahalliTBA
Kierros 15su28.1.202417:00Espoo Basket Team-PeU-BasketEspoonlahden UrheiluhalliTBA
Kierros 15su28.1.202417:00Munkkiniemen Kisapojat-Kataja Basket TalentsTöölön KisahalliTBA
Kierros 16to1.2.202418:30Lappeenrannan NMKY-Ura BasketLappeenrannan UrheilutaloTBA
Kierros 16su4.2.202415:00BC Nokia Akatemia-Kataja Basket TalentsHarjuniityn LiikuntahalliTBA
Kierros 16su4.2.202417:00Team Pajulahti-KarkkilaLahti Energia AreenaTBA
Kierros 16su4.2.202417:00PeU-Basket-Pyrintö Akatemia BPerniön LiikuntahalliTBA
Kierros 16su4.2.202417:00Hyvinkään Ponteva-PantteritMartinhalliTBA
Kierros 16su4.2.202417:00Leppävaaran Pyrintö-KTPLeppävaaran LiikuntahalliTBA
Kierros 16su4.2.202417:00Espoo Basket Team-Munkkiniemen KisapojatEspoonlahden UrheiluhalliTBA
Kierros 17ke7.2.202419:30KTP-Espoo Basket TeamSteveco AreenaTBA
Kierros 17to8.2.202419:30Pyrintö Akatemia B-Team PajulahtiPyynikin PalloiluhalliTBA
Kierros 17pe9.2.202418:30Ura Basket-Leppävaaran PyrintöValkeavuoren LiikuntahalliTBA
Kierros 17su11.2.202416:00Karkkila-BC Nokia AkatemiaKarkkilan LiikuntahalliTBA
Kierros 17su11.2.202417:00Pantterit-Lappeenrannan NMKYHerttoniemenrannan LiikuntahalliTBA
Kierros 17su11.2.202417:00Munkkiniemen Kisapojat-Hyvinkään PontevaTöölön KisahalliTBA
Kierros 17su11.2.202417:00PuHu Juniorit-PeU-BasketEnergia AreenaTBA
Kierros 18pe16.2.202418:30BC Nokia Akatemia-Team PajulahtiHarjuniityn LiikuntahalliTBA
Kierros 18pe16.2.202418:30PuHu Juniorit-Pyrintö Akatemia BEnergia AreenaTBA
Kierros 18su18.2.202417:00PeU-Basket-Kataja Basket TalentsPerniön LiikuntahalliTBA
Kierros 18su18.2.202417:00Espoo Basket Team-Ura BasketEspoonlahden UrheiluhalliTBA
Kierros 18su18.2.202417:00Leppävaaran Pyrintö-Lappeenrannan NMKYLeppävaaran LiikuntahalliTBA
Kierros 18su18.2.202417:00Munkkiniemen Kisapojat-PantteritTöölön KisahalliTBA
Kierros 18su18.2.202417:00Hyvinkään Ponteva-KTPMartinhalliTBA
Kierros 19to22.2.202418:30Karkkila-PeU-BasketKarkkilan LiikuntahalliTBA
Kierros 19to22.2.202419:30Pyrintö Akatemia B-BC Nokia AkatemiaPyynikin PalloiluhalliTBA
Kierros 19to22.2.202419:30KTP-Munkkiniemen KisapojatSteveco AreenaTBA
Kierros 19pe23.2.202418:30Ura Basket-Hyvinkään PontevaValkeavuoren LiikuntahalliTBA
Kierros 19to22.2.202418:30Lappeenrannan NMKY-Espoo Basket TeamLappeenrannan UrheilutaloTBA
Kierros 19su25.2.202417:00Kataja Basket Talents-PuHu JunioritMotonet AreenaTBA
Kierros 19su25.2.202417:00Pantterit-Leppävaaran PyrintöHerttoniemenrannan LiikuntahalliTBA
Kierros 20to29.2.202419:30KTP-PantteritSteveco AreenaTBA
Kierros 20pe1.3.202418:30PuHu Juniorit-KarkkilaEnergia AreenaTBA
Kierros 20su3.3.202417:00PeU-Basket-Team PajulahtiPerniön LiikuntahalliTBA
Kierros 20su3.3.202417:00Kataja Basket Talents-Pyrintö Akatemia BMotonet AreenaTBA
Kierros 20su3.3.202417:00Munkkiniemen Kisapojat-Ura BasketTöölön KisahalliTBA
Kierros 20su3.3.202417:00Hyvinkään Ponteva-Lappeenrannan NMKYMartinhalliTBA
Kierros 20su3.3.202417:00Espoo Basket Team-Leppävaaran PyrintöEspoonlahden UrheiluhalliTBA
Kierros 21to7.3.202418:30Lappeenrannan NMKY-Munkkiniemen KisapojatLappeenrannan UrheilutaloTBA
Kierros 21pe8.3.202418:30BC Nokia Akatemia-PeU-BasketHarjuniityn LiikuntahalliTBA
Kierros 21pe8.3.202418:30Ura Basket-KTPValkeavuoren LiikuntahalliTBA
Kierros 21su10.3.202416:00Karkkila-Kataja Basket TalentsKarkkilan LiikuntahalliTBA
Kierros 21su10.3.202417:00Team Pajulahti-PuHu JunioritLahti Energia AreenaTBA
Kierros 21su10.3.202417:00Leppävaaran Pyrintö-Hyvinkään PontevaLeppävaaran LiikuntahalliTBA
Kierros 21su10.3.202417:00Pantterit-Espoo Basket TeamHerttoniemenrannan LiikuntahalliTBA
Kierros 22su17.3.202417:00Pyrintö Akatemia B-KarkkilaPyynikin PalloiluhalliTBA
Kierros 22su17.3.202417:00Kataja Basket Talents-Team PajulahtiMotonet AreenaTBA
Kierros 22su17.3.202417:00PuHu Juniorit-BC Nokia AkatemiaEnergia AreenaTBA
Kierros 22su17.3.202417:00Pantterit-Ura BasketHerttoniemenrannan LiikuntahalliTBA
Kierros 22su17.3.202417:00KTP-Lappeenrannan NMKYSteveco AreenaTBA
Kierros 22su17.3.202417:00Munkkiniemen Kisapojat-Leppävaaran PyrintöTöölön KisahalliTBA
Kierros 22su17.3.202417:00Hyvinkään Ponteva-Espoo Basket TeamMartinhalliTBA
Kierros 14: Team Pajulahti - Lappeenrannan NMKY
Kierros 21: Lappeenrannan NMKY - Munkkiniemen Kisapojat

Tiedot

Päivämäärä:
7.1.
Aika:
17:00 - 19:00
Tapahtumaluokat:
, ,

Järjestäjä

Namika
Puhelin
0401990756
Sähköposti
toimisto@namikalappeenranta.fi
Näytä Järjestäjä WWW-sivusto

Tapahtumapaikka

Perniön liikuntahalli
Erveläntie 16
Perniö, 25500 Suomi
+ Google Map